OK! těším se, jen tak dál
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
OK! těším se, jen tak dál
co nějaký nový pecky?? jsou??budou tu??
tož vy máte teda těch koncíků:)pěkné
Kdo je An a kam kráčí?
mě se to líbilo nejvíc :) připomělo mi to akci ve zkušebně
Nechápu včerejšek. Fakt síla:) Super nápad!
čau loupežníci, se uvidíme na oak festu ...akce jaxvině vole!!!!!
Hoši v sobotu super akca, fakt sem se bavil. Dík, že ste to vydrželi a zahráli tam. Fakt sem si to užíval, doufám, že ve stejnym duchu a stylu jeste odehrajete spousty dalších show. A stejně bylo nejlepší pak na baru vam koupit pivko a říct jak ste fajn. Jen tak dál.
zdravím hoši.mam ted k dispozici vam udelat placky kdybyste chteli.
1 placka = 20 kč
10 a vic placek = 15kč/placku
100 a vic placek = 10 kč/placku
kdyztak dejte vedet kdyby ste meli zajem,staci jen poslat obrazek:)
a můžou být dokonce lepší než já, heč :-*