Underground Superstar - Úvod | Bandzone.cz

Underground Superstar alternative-pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Rozerván (2013, prod. Boris Carloff)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Díky!

(Upraveno: )

Včerejší kadaňský Rockfest nás nabije na celý léto, děkujeme všem, kteří byli pod pódiem. Nevěřil jsem vlastním očím a uším, když někteří z vás zpívali náš singl Rozerván s Davidem. Těště se s námi na nové písničky, nahrávky a koncerty! A pokud tam ještě nejste, přidejte se mezi naše fanoušky na Bandzone a na Facebooku!

Ondra

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

astelix

Ahoj.
Chtěl bych také poprosit někoho z vás o přidání nějakých písní do playlistu. Na živo je už neuslyšíme tak, abychom si je připomněli alespoň zde a zavzpomínali na vaše vystoupení. Díky moc

Dan Matulík

Přátelé, děkujeme moc za ohlasy na naše vystoupení!

Jauseph: O CD jsme zatím ještě nemluvili moc konkrétně. Natočit celou desku stojí hodně peněz, takže zatím to vypadá, že ještě natočíme pár singlů. O všem budeme informovat. :-)

astelix88: Díky!

elivalkyria: Rozerván jsme nedali ke stažení, protože máme ještě jednu pozdější verzi, která je zvukově o trochu lepší. Tak jsme mysleli, že je vyměníme a až tu dokonalejší dáme ke stažení. Ale nakonec jsme zjistili, že ten rozdíl je natolik zanedbatelný, že jsme tu nechali tu původní verzi. Asi není důvod ji nedat ke stažení. :-) Jinak co se vulgarismů týká, tak v textech žádné nejsou (až na tu "děvku", ale to snad není tak pobuřující výraz :-)).

elivalkyria

Na Vysmátým jste nás fakt moc bavili, jsem ráda, že se objevil někdo se smyčcem, to violoncello je tam prostě skvělý. Davidův zpěv jak jsme zvyklí - prostě bomba - jsem ráda, že zpíváš česky! "Rozerván" doma všichni hltáme, akorát nás mrzí, že neni ke stažení :) Nechci být nějak nepříjemná, ale myslim, že ty vulgarismy (narážim na Vysmátý) se k vám moc nehodí.. Jinak už se těšim, až vás znova uslyšim živě :)

Zobrazit všechny názory