Under Construction - Úvod | Bandzone.cz

Under Construction hip hop-rap / ZÁPY / LSA

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Under Construction - 06 Shit
  Nezařazeno
 • Under Construction
  Nezařazeno
 • Vzpomínka na začátky naší cesty - Facktor reprezent 2006
  Nezařazeno
 • STARÁ VĚC
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Album bude??

Zdravím všechny. Album bude?? Ano opravdu bude, sice už mělo být, ale není, ale bude. Konečný termín jsme si dali březen 2011 a v tento měsíc by mělo bejt celkem 100 ks originálek, na které bude cca 15 tracků + nějakej ten skit ode mě a možná i Intro a Outro, já na to moc nejsem, ale možná že to tam dáme. Pokud budete chtít podpořit co děláme tak Vás to bude stát pouze 1 stovečku (+ případné poštovné). Během ledna sem hodíme novej singl abyste slyšeli co vůbec děláme, z jednoho tracku co tu máme toho asi moc nepoznáte. Co se týče hostů tak se objeví Crash z pražské kapelky Creative Majority a poté stará známá zatím spící old schoolová kapelka Nezvaní Hosté (ex Špatnej wliw), uvidíme, když chytnou správné střevo a čas jim dovolí to zajebat tak budou rovnou 2 pecky, takže je na co se těšit. V lednu nebo únoru chceme udělat klip k tracku Levý ruce, kdo byl někdy na naší show ví o co se jedná, kdo ne tak přijďte na naší show:) Určitě nějaká bude ještě než vyjde CD. Swotty dopisuje texty, oba léčíme všemožné kašílky, rýmičky, angínečky znáte to v zimě. Až dopíše, přijedete ke mě, hodí přes sebe deku, odkašle si a odjebe cd tak rychle až se budu sám divit. Pak zapnu gramce a doděláme skretch, co se mých zkušeností týče Baby skratch to jistí:))))

Tak to je asi vše, pokud chcete abychom přijeli zajebat k Vám do klubu dejte vědět, rádi přijedeme.

mějte se! Anticque

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

HarmoneyMusic

Zdravíme Tě,

jsme společnost C&L Intermediary zabývající se i hudební produkcí. Momentálně máme v nabídce cca 150 instrumentálů. Různých hiphopových stylů. Zaručujeme ojedinělost našich instrumentálů na CZ&SK scéně. Vše ve vynikající kvalitě a za ceny po následné domluvě.

Blíží se akce na Srpen (viz na našem profilu v sekci fotek).

Hezký den. :))

Stalker-Mc

Ahoj, zdravím tě. Chtěl by jsem tě pozvat k poslechnutí si nového demo. Celé jsem ho sám produkoval, rapoval a mixoval. Ocením komentáře, či upomínky. Předem děkuji za návštěvu.
::Nebráním se spoluprácím jak producentským tak v podání rapovém. Děkuji měj se.

Zobrazit všechny názory