Čau, pravě vychází nová deska s názvem
¨¨RADO SE STALO¨¨ :o)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau, pravě vychází nová deska s názvem
¨¨RADO SE STALO¨¨ :o)
Skvělý!!!!!!
Moje Zlatíčka.....:-)
naposled jsem vás slyšela hrát v DC na Kramli..bylo to skvělý :-) ..noo jako vždy! fandiim vám :-)
Hej vole udg!!!!!ste sračky!!!!
supeeeer music..těším se až přijedete do LA
Moje nejoblíbenější kapela :-)
skvělýý!!!:))
těším se v Krnově na párty :D:D:D
tohle můžu poslouchat pořád dokola a nikdy neomrzí!!!!! :)