přidávám...hlavně kvůli Mary-Ann...keep going
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
přidávám...hlavně kvůli Mary-Ann...keep going
Koncerty super!! :-D Nejlepší je jak je Jugy dycky v trenkách!! :-D:-D To je tak hezkej kluk!! :-)
Díky za podzimní koncert v Apollu v Lanškrouně-fakt nářez!
přeji krásné vánoce a úspěšný rok 2009.:)
Jooooooooooooo jsem 1500. fanoušek na BZ. Nemel bych neco dostat? xDDDDDDD
Jste prostě úžasný !!! těším se na new koncerty
Na Vánoce, když se všechny plamínky rozhoří, sny a touhy se naplní a do Tiché noci se ozývají rolničky.
Krásné Vánoce a všechno nejlepší v novém roce přeje Týna
Milý Ježíšku,
koupil si mi to Ferrari? Sliboval si mi ho už loni a ani si tu nebyl. Ty hajzle!!!!!
Ahoj, chtěl bych poprosit jeslti by jsme si vás mohli hodit do spříznění..
Díky předem...
Organic Petrol
Ahoj,dovolujeme si oznámit, že nová deska "The Dice" je venku. Mrkni kdyztak k nám na profil a poslechni vybrané songy. Díky a měj se!!