jojo souhlas, vcera v bazilice ste byli supeeer jako vzdy :-))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jojo souhlas, vcera v bazilice ste byli supeeer jako vzdy :-))
tož sem zvědav na new CD...doufám že ste si udrželi svůj styl a feeling...sice sem na tvrdší hudební odnože ale vy se mi líbíte :-)
METAL FOREVER ! ! ! :-)
ahoj..vcera v Budejkach ste byli naprosto skveli a navic vam to sluselo ;):D..ne vazne fakt uzasny <3!!! ste super..!!:))
Jak jsem předpokládala: nezklamali jste...!!!Včera v ČB jste zahráli úžasnej setlist!!! Ukázky z nového alba se starými peckami:)))) a také vřelé díky, že jste vstřícní, když vás otravujeme ohledně podpisů:))) takže dííííííííky!!!!!
Ahooj, přidávám se!!! Včera v Ceských Budějovicích naprosto super...a když nee dříve, tak se těšim na Přeštěnice...!
Ahojky, ještě jsem plná dojmů z úžasného koncertu v Českých Budějovicích. Byla to naprostá paráda. Moc vám děkuju za tak skvělou muziku. Díky, že jste:-)
Včerejší koncert byl fakt super ;-) zdraví Havlíčkův Brod :-*
Ahoj Skouknite vsichni profil www.bandzone.cz/rockwell Díkec ROCKWELL
(nebudete litovat!!) Mužete nas podpořit tim že si nas pridatte jako fanoušci
Caute kluci! Co to mate za zpevacku v te pisnicce bud a nebe?