Caute lidi.
Potřebuju aby jste dali tady tomu obrázku 5 hvězdiček.
http://galerie.cz/zebricky/souteze?so=8…
Mamka má narozky tak bych jí chtěl vyhrát fotak.
Všem dík za hlas!!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Caute lidi.
Potřebuju aby jste dali tady tomu obrázku 5 hvězdiček.
http://galerie.cz/zebricky/souteze?so=8…
Mamka má narozky tak bych jí chtěl vyhrát fotak.
Všem dík za hlas!!!!
Hlasujte pro UDG zde,mají 0 hlasů!!
http://hotnewz.blog.cz/0908/hotchart…
Nejlepší je, že se mi neoposlouchaly ještě ani ty starší alba, protože jsou fakt parádní... Ale Autoportrét je bestovní.
Hraje vám to doost dobře...ale chtela bych něco vyřídit Pavlovi:chtěla bych ti říct aby si neblbnul a vrátil se zpátky k Zuzce...Byla sem s ní na táboře a z vyprávění si myslim že seš fayn...tak neblbni....:-)
uz se na vas strasneee tesim az budete v litomericich na vinobrani:)
Ahoj kluci tyjo tak vy budete i v Šumperku jo tak to snad dorazím už se nemužu dočkat =) Jste dobří ;)
Hrdina je nej...
Bombone a Terko...hodně zdraví a štěstí a lásky, které dáte Ráchelce...vše nej rodino
Kdy zas blíž .. = .. nejlepší song !! =o)
jste jednoduše úžasný! fakt!!!
Autoportrét se mi finálně dostal pod kůži:) Hlavně Laura, ta je vážně chytlavá! Jen tak dál;)