Čau, přidávám s dovolením do spřízněných a zdravím Adama, kdysi dávno jsme spolu jamovali na Náchodský prima sezoně. Kde jsou ty časy:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau, přidávám s dovolením do spřízněných a zdravím Adama, kdysi dávno jsme spolu jamovali na Náchodský prima sezoně. Kde jsou ty časy:-)
Jste výborní,vaše písničky bych mohla poslouchat pořád...snad se potkáme i na nějakém to koncíku,neplánujete třeba Opavu?:-)
Nazdárek kluci :)... chtěla jsem se zeptat jestli nevíte kolik stoju vstup v Hrádku do dělňáku?:) Thanks předem vaše fans :D:)
Ahoj klucííí :) včera jste byli skvělí v junáči.. nejen, že jsem oslavila narozky, ale hlavně jsem si nejvíc zapařila :) jo a už asi po desátý děkuju bubeníkovi za poslední paličku ;))
Ahoj kapelo. Nechtěli byste udělat společný koncert? (popřípadě nehledáte Kapelu někam do Klubů?)
www.youtube.com
vyhledávač : cocktailpraha
Cocktejláci 774/103 153
Dik za Klinovec :))
Perfektní hudba, jen tak dál ;)) ...
hello fellows!
Supr písničky ....áá dcl fešáci :P