Votvírák mazec!! Nejlepší co tam bylo :-) .. akorát mi přišel set hrozně krátkej .. Mig21 snad přidávali tolik co jste vy hráli .. a nebo jsem se mozna tak skvele bavil ze mi to jen přišlo :-)
ivanek
ježiš to je nuda, nic originálního
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ježiš to je nuda, nic originálního
Votvírák mazec!! Nejlepší co tam bylo :-) .. akorát mi přišel set hrozně krátkej .. Mig21 snad přidávali tolik co jste vy hráli .. a nebo jsem se mozna tak skvele bavil ze mi to jen přišlo :-)
Votvirak byl super :) snad se opět někde střetnem
Řekla bych, že letos nejlepší kapela Votvíráku :)) ať to hraje dál :)
Čau, včera na Votvíráku jsem čekal více. Nahrávky máte super, ale naživo dost pokulhává rytmika. Hodně zdaru do budoucna, ahoj
áhoi, hrozně zdravim :) ..minulei rok votvírák docela masakr no, hezky ste to rozieli :) ..tak doufám že tenhle budete taky skvělý iako minulei rok..moc se těšim ;)
Díky za včerejší koncert na Vrabčáku :) Byli jste vážně dobří.
Fotky z oslavy BZ:
http://www.photomusic.cz/report/241…
Strašně moc děkuju za včerejší skvělý koncert v Želči :).. byli jste upět úžasní :)! Moc jsem si to užila.. ;).
Aha pánové na Českou Lípu letos už kakaj :D No nic no .