Kluci jste festovni , koncik v Opavě neměl chybu a doufam že se zde nevidime naposled a že se Art znovu rozduni pod vaši hudbou jinak zpěv s vama je užasny diky za skvěly večer :-)
jazzovababa
16.11.2010 TO BYLA BOMBA - Cowboy hip-hop .....a na ostatní se těšíme na DVD . Pro Vás viz. jazzovababa - posílám video











