Zdravíme UDG a všechny příznivce této kapely! :-)
Chceme Vás společně pozvat na poslech našeho nového dema.Zanechte komentáře a kritiku,budeme jenom rádi! ;-)
Mějte se krásně W.A.F. ;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravíme UDG a všechny příznivce této kapely! :-)
Chceme Vás společně pozvat na poslech našeho nového dema.Zanechte komentáře a kritiku,budeme jenom rádi! ;-)
Mějte se krásně W.A.F. ;-)
Nazdárek UDG,
náš manažer Aleš Siřínek dohaduje něco s Vaším bubeníkem, jsem zvědav co, protože nám to nějak tají ;) Tak doufám,že dojde k nějaký tý spolupráci a že budou spokojený obě strany. Hodně úspěchů.
Good luck a ať Vám to pořád šlape.
The Travelers
škoda , že nedávate nejakú cenu za najväčšiu návštevnosť vášho profilu :D určite by som vyhrala :D
Upřímně si myslím, že vaše tvorba za moc nestojí..
pár fotek z Benátské zde http://fotozbranek.cz/2011/benatska-noc…
Ahoj :) Pozývam ťa na svoj profil plný DNB, Dubstep a House hudby! :) Zastav sa, očekuj tracky a napíš i nejaký názor :) s pozdravom Maťo - a.k.a - "TROM 8" :)
Ahoj! Koukněte na náš profil a na naší hudbu nehudbu :) Díky moc .. .. http://bandzone.cz/narubilic
Ahoj,
foto na http://www.photomusic.cz/report/667…