Nemůžu se dočkat toho Bruntálu dneska! :))
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nemůžu se dočkat toho Bruntálu dneska! :))
DOkonce přijede i k nám do BRUNTÁLU! Tak to vám pěkně děkujem!!! A TÍMTO CHCI ŘÍCT ŽE TU MÁTE DOCELA SOLIDNÍ ZÁKLADNU FANOUŠKŮ!!! těšíme se!
Krása!!! Opravdu, bavilo mi to od začátku až do konce, tož klucí, jen tak dál!!
Zdar Vy syčáci. Na živo dáváte pank jak prase.... ale než poslouchat některý studiový náhrávky.... to si asi rači zajdu na Tajemství Zlatýho draka :)
Držte se ! :)
Stále super parta :)
díky za včerejšek ;)
BM děkuje Syčákům za Manifest!
Cerstvy salat!