Tyls - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tyls big-beat-rock / Praha

„vlastnoruční bigbít“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Kdo chvíli zameškal

tomu bandzona nadělá v hlavě zmatek a ve stránkách taky zmatek. Typické je, že tady můžu mít  jeden tisíc fotek, ale nanejvýš dvacet písniček, co je to za web, hudební, nebo obrázkový?

Tragicky nefunkční je vyhledávání koncertů. Odedávna jsem ho využíval, ale předchozí verze  vyhledávací stránky i předpředchozí verze jsou fuč a současná nemá použitelný filtr.

Vzdálenost pro mě není rozhodující a nefunguje, dokavad nedám souhlas použitím mojí polohy. To je ale neakceptovatelný útok na soukromí. Filtr podle žánrů je úplně na houby, nikdy jsem nehledal kapelu podle žánru, ale vždy podle toho, jestli se mi líbí.

Zato úplně chybí filtr "jen moje oblíbené", kterej mi zredukoval výsledky na 220 kapel a zhruba pět koncerů za den. Teď je to z celého počtu přes 30 tisc kapel a denně několik set koncertů. Pane bandzóno, jestli chcete zůstat oblíbený server, prosím napravte to.

Pro ty, kdo se díváte na kapelní stránku tyls na bandzóně poprvé: Neváhejte se podívat na info o kapele tady i o mě na fanouškově kaldoh.

Zdraví

a sílu

přeje kaldoh


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

S.A.S.

ZDAREC KOLEGOVÉ,DÍKY ZA PŘÍZEN, SNAD NĚKDY SPOLU NĚKDE ZAHRAJEM A POPIJEM.MĚJTE SE. VYVRHELLS S.A.S.

treFeN mezipsem

Ahoj, díky za zprávu, jelikož moc často nehrajeme, tak na ten profil moc nelezeme a tedy jsme si všimli zprávy až teď. Když byste chtěli udělat nějakou společnou akci, rádi se přidáme. Díky.

Zobrazit všechny názory »