TrixBlood - Úvod | Bandzone.cz

TrixBlood pop-rock / Uničov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Figurína
    Nezařazeno
  • Poslední
    Nezařazeno
  • Zombie (Cover)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Rumunsko

Tak, zahrály jsme si na akci v Rumunsku. S dalšímy kapelami, Dunibuch a Hubertus.

krom trošku horšího počasí se hrálo bezvadně.

Děkujem všem co tuto hudební událost pořadaly a že si nás na ní pozvaly.

 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Black Tiger

Již tuto sobotu, 12. října vystoupí v olomouckém U-klubu jedna z nejlepších evropských hard rockových kapel - němečtí HUMAN ZOO. Bude se jednat o jediný koncert této vynikající a kritikou i fanoušky velmi oceňované skupiny v ČR. HUMAN ZOO přijali pozvání kapely BLACK TIGER, která večer zahájí svým vystoupením. Žádný opravdový fanda hard rocku by si neměl nechat ujít jedinečnou příležitost vidět HUMAN ZOO naživo! Začátek ve 20:00.

Další info o akci na: https://www.facebook.com/HumanZooOlomouc

hudebnipropagace

Zdravíme vás kapelo TrixBlood jako hudební propagace pro amatérské kapely a interprety vám nabízíme možnost se více ukázat lidem zabýváme se rozhovory s kapelama a interpretama hlavně reklamou také máme službu kde se kapely mohou domlouvat na koncertech tak neváhej a vyzkoušejte to stačí když se zaregistrujete u nás v databázi na tomto webu :
www.hudebni-propagace.webnode.cz mejte se a at to šlape kluci

Zobrazit všechny názory