Tri Groše - Názory | Bandzone.cz

Tri Groše punk-rock / Čadca

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Všetci sú v Anglicku
    Nezařazeno
  • Čadca 2
    Nezařazeno
  • Karneval
    Nezařazeno
  • Septembrové listy
    Nezařazeno
  • Omyly
    Nezařazeno
  • Sme o niečo starší
    Nezařazeno
  • Veľký brat
    Nezařazeno
  • Kermaš
    Nezařazeno
  • Najlepší na svete
    Nezařazeno
  • Medvede
    Nezařazeno
  • Keby (Pochybnosti)
    Nezařazeno
  • Chcel by som byť (Pochybnosti)
    Nezařazeno
  • Červy (Pochybnosti)
    Nezařazeno
  • Nieto zo mňa osohu (Pochybnosti)
    Nezařazeno
  • Pochybnosti (Pochybnosti)
    Nezařazeno
  • Svet sa chystá na pohreb (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Ulica (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Preč od ľudí (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Susedky (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Deti (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Rozum (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Regae (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Čadca (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Daj mi (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Rakety (Prohibito)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Tomo

Chalani, nove CD Omyly uno Tutti, parada, novy vietor do punku od srdca!!!VDAKA!!!

Bez profilu

Ozon/TRI GROŠE

25.9.2009 je oficiálny dátum vydania nového albumu TRI GROŠE "Omyly"! Na stránke www.trigrose.eu bude od tohto dátumu celý album k stiahnutiu v najlepšej kvalite, tak v kľude sťahujte. Ak chceš originál CD, tak bude stáť nejakých 5 eur tuším...

Bez profilu

Udavač

nazdar dajte ku stiahnutiu songy aspon cadca 2:)

Bez profilu

Jerry,bardejov

Vynikajuce Cd,kedy pridete na vychod?Ste super!

SKTomiko

Konečne niekto kto zviditeľnil Čadčiansku hudbu :) ste skvelý a váš album pochybnosti wááá proste úžasný teším sa na váš ďalší koncík dúfam že to tam znova roztočíte :) zdar !

Bez profilu

Ozon

Jaro Klus: Však prednesieš básničky, žiadne groše texty... Ja mám rád básničky a básničkarov...

RoXoR TG

nazdar jaro....z ozona si nic nerob =) je to prudas ked ma 4 promile =) vid ozone ? ja som napriklad lepsi text ako omyly nikdy necital...maj sa krasne, pis basne a nadalej take super texty..s pozdravom na oravu RoXoR!!! a dojdi sa natrtkat na kysuce =)

Bez profilu

jaro klus

ozon:si ma v bare v ca odpalil: ze pisem len posrane basnicky a nie punk rock a mal si pravdu, a to pocuvam vyhradne vaznu hudbu

Bez profilu

jaro klus

som uz predniesol kermas, omlyly, vsetci su v anglicku, sme o mieco starsi, moje texty, nic moc, ale mam sa ppojebat????????????????????