Nazdar staré páky:)opäť ste ma nesklamali nove CD výborne,tak nech to šlape a niekedy znova na jednom podiu zdravý Palo Sitňan.
Tomo
Chalani, nove CD Omyly uno Tutti, parada, novy vietor do punku od srdca!!!VDAKA!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Chalani, nove CD Omyly uno Tutti, parada, novy vietor do punku od srdca!!!VDAKA!!!
Nazdar staré páky:)opäť ste ma nesklamali nove CD výborne,tak nech to šlape a niekedy znova na jednom podiu zdravý Palo Sitňan.
25.9.2009 je oficiálny dátum vydania nového albumu TRI GROŠE "Omyly"! Na stránke www.trigrose.eu bude od tohto dátumu celý album k stiahnutiu v najlepšej kvalite, tak v kľude sťahujte. Ak chceš originál CD, tak bude stáť nejakých 5 eur tuším...
nazdar dajte ku stiahnutiu songy aspon cadca 2:)
Vynikajuce Cd,kedy pridete na vychod?Ste super!
Konečne niekto kto zviditeľnil Čadčiansku hudbu :) ste skvelý a váš album pochybnosti wááá proste úžasný teším sa na váš ďalší koncík dúfam že to tam znova roztočíte :) zdar !
Jaro Klus: Však prednesieš básničky, žiadne groše texty... Ja mám rád básničky a básničkarov...
nazdar jaro....z ozona si nic nerob =) je to prudas ked ma 4 promile =) vid ozone ? ja som napriklad lepsi text ako omyly nikdy necital...maj sa krasne, pis basne a nadalej take super texty..s pozdravom na oravu RoXoR!!! a dojdi sa natrtkat na kysuce =)
ozon:si ma v bare v ca odpalil: ze pisem len posrane basnicky a nie punk rock a mal si pravdu, a to pocuvam vyhradne vaznu hudbu
som uz predniesol kermas, omlyly, vsetci su v anglicku, sme o mieco starsi, moje texty, nic moc, ale mam sa ppojebat????????????????????