Tri Groše - Názory | Bandzone.cz

Tri Groše punk-rock / Čadca

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Všetci sú v Anglicku
    Nezařazeno
  • Čadca 2
    Nezařazeno
  • Karneval
    Nezařazeno
  • Septembrové listy
    Nezařazeno
  • Omyly
    Nezařazeno
  • Sme o niečo starší
    Nezařazeno
  • Veľký brat
    Nezařazeno
  • Kermaš
    Nezařazeno
  • Najlepší na svete
    Nezařazeno
  • Medvede
    Nezařazeno
  • Keby (Pochybnosti)
    Nezařazeno
  • Chcel by som byť (Pochybnosti)
    Nezařazeno
  • Červy (Pochybnosti)
    Nezařazeno
  • Nieto zo mňa osohu (Pochybnosti)
    Nezařazeno
  • Pochybnosti (Pochybnosti)
    Nezařazeno
  • Svet sa chystá na pohreb (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Ulica (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Preč od ľudí (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Susedky (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Deti (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Rozum (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Regae (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Čadca (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Daj mi (Prohibito)
    Nezařazeno
  • Rakety (Prohibito)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Tri Groše

b l b á : distro tam budeme mat...a o ktorej hrame dam vediet v pribehu tyzdna lebo ani sami teraz nevieme...ale je to bud o 20:00 alebo 21:00...

za PUNK

HARDCORE ATTACK 5.
Tomorrows Hell (crust/Napajedla)
Evidence Smrti (crust/Prisnotice)
Kriminalitat (crust/Unicov)
Roxor (crust/Vranov n/Toplou)
The Coccots (punk as fuck/Sternberk)

Akcia je benefit pre OHZ

27.9.2008
Turzovka Depo klub start-19:00 enter:100,-

Sitňan

Ahoj chalani, bohužiaľ nemáme Vašu mailovú adresu, tak aspom týmto spôsobom Vám dávam vedieť, že sme z organizačných dôvodov museli trochu zmeniť poradie kapiela, s tým že sa Vám zmenil čas vystúpenia z pôvodneho času by ste namieto 20:15 hrali o 18:35. Nebudete mať s tým problém? Pošlite nám prosím aj Vašu mailovú adresu, poprípade to telefonné číslo na teba Roxor :) (staré ti nefunguje)
Tešíme sa na Vás. Rišo (sitňan)

Tri Groše

O i k o : no ta akcia nam bolo povedane ze bude 9. augusta a vtedy hrame na sitnan feste , takze sme sa s chalanmi dohodli ze buduci rok.....ale 17. augusta hrame pred kuturakom...ahoj

Bez profilu

Tea

Cafteeee....Tri Grose najlepsia skupina v CADCI...4ever