oneskorene,ale predsa posielame podakovanie a pozdrav do hornatej Cadce,Roxor nabuduce musis viac trenovat aby si zvladol ten alkotrojboj
drzte sa borci.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
oneskorene,ale predsa posielame podakovanie a pozdrav do hornatej Cadce,Roxor nabuduce musis viac trenovat aby si zvladol ten alkotrojboj
drzte sa borci.
super kapela ....texty nemaju chyby ...
nech sa dari
b l b á : distro tam budeme mat...a o ktorej hrame dam vediet v pribehu tyzdna lebo ani sami teraz nevieme...ale je to bud o 20:00 alebo 21:00...
A že zas otravuju ... budete tam mít distro?
Pánové v kolik hodin cca budete hrát toho 17.tého v Čadci?
HARDCORE ATTACK 5.
Tomorrows Hell (crust/Napajedla)
Evidence Smrti (crust/Prisnotice)
Kriminalitat (crust/Unicov)
Roxor (crust/Vranov n/Toplou)
The Coccots (punk as fuck/Sternberk)
Akcia je benefit pre OHZ
27.9.2008
Turzovka Depo klub start-19:00 enter:100,-
Ahoj chalani, bohužiaľ nemáme Vašu mailovú adresu, tak aspom týmto spôsobom Vám dávam vedieť, že sme z organizačných dôvodov museli trochu zmeniť poradie kapiela, s tým že sa Vám zmenil čas vystúpenia z pôvodneho času by ste namieto 20:15 hrali o 18:35. Nebudete mať s tým problém? Pošlite nám prosím aj Vašu mailovú adresu, poprípade to telefonné číslo na teba Roxor :) (staré ti nefunguje)
Tešíme sa na Vás. Rišo (sitňan)
T e a : diky moc ty lichotnica =) aj ty si najlepsia v Cadci =)) 4ever =))) papa
O i k o : no ta akcia nam bolo povedane ze bude 9. augusta a vtedy hrame na sitnan feste , takze sme sa s chalanmi dohodli ze buduci rok.....ale 17. augusta hrame pred kuturakom...ahoj
Cafteeee....Tri Grose najlepsia skupina v CADCI...4ever