Gratuluji A TO HNED 2X, tohle je opravdu zaslouženě vydřená pozice !!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Gratuluji A TO HNED 2X, tohle je opravdu zaslouženě vydřená pozice !!!
To budeeee ! Plzeňští pařmeni jsou ty nejlepší :D :D
Tak na Plzeň se těším :)))
cafte translunaria, treba z každého rožku trošku....kvalitne veci treba ocenit nech už sú akéhokoľvek žánru...a len pre zaujímavosť evil na priviedol na správnu cestu;)
škoda že nevyšla ta Praha s Isacaarum ale já si na vás počkám na AFOD a to se těšim moc. mějte se
tak uz aby ta Praha byla, vy Trosky :-))))
zdárek:-) jojo, akce nějaké kutíme, 26.4. pořádáme attacko of libido party, kde budeme křtít naše CD, další akci plánujem někdy na léto....
:D tak nejen kvůli vám já mám v Přerově ženu ale každopádně jsem vás chtěl vidět :)
Pentagramatik vřele děkuje za tip!
parádička:-)