Zdary klucí,
děkujem za perfektní peklo na palubě, bylo to supr. Snad se co nejdřív zase ukážete;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdary klucí,
děkujem za perfektní peklo na palubě, bylo to supr. Snad se co nejdřív zase ukážete;)
super Transky:-)))
Zdravíčko, musím říct že je to vážně nářez!!! Jen tak dál. Přidáváme do spřízněnejch. S pozdravem SC D.I.E.
Zdravím Trans!
Díky za pozdravy.Fotky co jsem posílal Lukášovi si mezi sebou předejte, díky.
Hodně zdaru a na brzkou shledanou ... :-)
Bális
pche...
si spis hosi dejte bacha, aby vam v plzni nahodou najednou neskratovaly aparaty, nepreladily se kytatry, neprotrly blany, nezmizel "zpevak" a nezbehly pritelkyne.
protoze, ehm, to se tam naprosto bezne stava.
pac a pusu v sobotu <3 kuba
Fakt výborná hudba ty jo! :-)
heh :D. Asi tu vaši muziku obyčejný fanoušek nepobírá. Každopádně v tom LBC jste nejlepší pro mě byli. Muzika je to kurva dobrá...a já nejsem obyčejnej fanoušek a proto to pobírám :D
Zdarec,vaše hudba je super jen tak dál dlouho mě nic nechytlo jen tak na poprve! Držím palce v Inkubátoru.PINHEAD666
Zdarec chlapi .. zdravim z Přerova do Přerova \m/
Zdarec panove pridavam ke spriznenym!!!