Moooc pěkný víkend, i ve čtyřech hrajete parádně, i když dvě pádla jsou dvě pádla.Speciálně zdravim Bobánka :-).Tak chlapy ať se daří a už se zase těším ... Bális
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Moooc pěkný víkend, i ve čtyřech hrajete parádně, i když dvě pádla jsou dvě pádla.Speciálně zdravim Bobánka :-).Tak chlapy ať se daří a už se zase těším ... Bális
čawte chalani už sa teším na vaše vystúpenie v TO...
včerejší koncert na chmelnici byl výbornej.jen tak dál:-)
Uaa včera to bylo fakt výborný, až na to, že nebyli lidi :-/
Si pište, tak dneska. Mazec pánové. Zatim Čus GandUNN
Zdravím celou kapelu!!!
Vaše hudba je fakt luxusní byl jsem na vás v Šuplíku a luxusně jste to tam rozjeli!!Přeji hodně úspěchu a přidávám do kapel!!
Ave někdy někde na akci!
Enochian
Jo jo je to on, ale moc jich nema asi 5 :-D ale mas tu kdyztak ICQ snad mě za to nesežere :-D 335809193
toho sa nemusite obavat.
len nam do toho nieco prislo
ale snad niekedy inokedy
dobre zahrajte v topolcanoch aj za nas
zdravi vas brado
Nazdáááár Burani,tož pěkné román z tého weekendobraní tady u nás vzešel.A jak kárka,nebyl moc šéfko nasrán?Hrňte co to de!!!!!!!!
No to bych asi měl ale nevim jestli bych to skousnul:)líbí se mi ta Vaše tvorba fakt pecka!!