Páni, klobúk dolu....v TO ste boli fajnoví....nech sa vám darí
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Páni, klobúk dolu....v TO ste boli fajnoví....nech sa vám darí
Nazdar rebelové, prodávám svoji kytaru Gibson SG Standard 1995 - cena 22 500,-!!, Celolampu DORD flašky 6L6, zvuk mesacrate (dřív přez to drtil i Peca) cena 13 000,-
(pište na abatth@centrum.cz) čus
Pánové, dávejte si trošku bacha s kým to lezete na jedno pódium.
Yeah hoši .. v taverne nádherný záver večera popiči... fakt super ste hrali chalani!!! dúfam že odohráte koncertov na slovensku ešte viac...
P.S. len ten priestor taverny je na PIČU... ale ani to nemohlo pokaziť vynikajúci dojem ako ste hrali... vážne ten večer ste totálne priviedli na štádium "DEAD MEAT" .. energia jak hovado... klobúk dolů hoši... fakt
Právě jsme nasadili singl od skupiny TRANSLUNARIA do hitparády ABRIMPY „Top START“ http://www.abrimpy.cz/top-start/
3hlasy každý den v každé z hitparád, týdenní hlasování od středy 0:00 do následujícího úterý 18:00h
A teď ještě narazim an nějakou podvrženou galerii na rejčeti, kde jsou samý fotomontáže! Styďte se!
Zdravim kapelu, hrajete zajimavou muziku!!! Doufam, ze nekdy zavitate k nam na sever Cech, rad bych vas slysel nazivo. Pridavame do spriznenejch. Mejte se David & Secret of Darkness
zdarec, ta nemocnice se nachází v Japonsku, stejně jako pořádný bukkake:), v Budějcích taková neni, ale bylo by to super.
Čau Chlapci, sice opožděně, ale přece. Díky za společnou dvojvrzačku. Snad se ještě uvidíme a bude čas i na pokec. Měj te se GandUNN
Tak ja Praha Unnecessarity prej good a Vy taky měl sem tam bejt taky ale potom sem se na to něják vykakal:)