Asi začnu mazat Pepkovi přízpěvky nebo rovnou bannovat :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Asi začnu mazat Pepkovi přízpěvky nebo rovnou bannovat :D
Teda ten Lukáš jede ve strašných věcech :D :D :D
Přerov? Přerov?
Paráda, krajané :-D
Skvělá hudba, čistej zvuk...
Tak třeba někdy na Šuplíku ;-)
Pekne:))
Hell-O, teda máte fakt dost dobrej zvuk. DOufám že Vás někdy brzo uvidím a uslyším naživo. Musí to být něco...Takže...Ať se daří!!!!
cau borci!
Chvili mi to trvalo nez jsem Vam prisel na chut, ted uz jen lahodne mlaskam ;)
Adam
Piči ta sobota v Brně mě mrzí, máme domluvenej sud a ja nemůžu trhat partu .-/
Fredíku nemáš tu nějakej osobní profil?
Jo kdybys chtěl opět pohnout UG kreditem:
http://oskarecek.rajce.idnes.cz/2008-12…
http://oskarecek.rajce.idnes.cz/2008-12…
:)
možno si si nevšimol ale už dávnejšie patríte medzi moje spiaznené kapely :D taka poznámka na okraj :D ostávam s pozdravom držte sa hoši..
to Slaughter: pokud narážíš na osazenstvo METAL SWAMPu, tak pevně věříme, že všechny kapely jsou korektní a ideově nezávadné. V opačném případě se pochopitelně od jakýchkoli politických či jiných zlořádných praktik distancujeme!!!
TRANSLUNARIA crew