mno ... třeba něco dodávat ? :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
mno ... třeba něco dodávat ? :)
Nechce mi někdo říct, jak je možný, že jsem na vašich 3 písničkách poslední 3 dny, co jsem se vrátil domů, závislej ? :D Že vy tam máte nějaký tajný vysoký frekvence pískání, který ve mně spustily závislost na tuhle hudbu, kterou už jsem pár let neposlouchal? Prostě LUXUS hoši ;)
zdravím. super hudba, přidávám si vás do oblíbených a přeju hodně vydařených vystoupení a ať to celkově šlape!
Líbí!! Těším se na crytcore f. ;)
vyborna hudba ! opravdu parada ! jen na zivo by ste se mohly ukazat nekde bliz u nas :-)
Dobrá práce pánové,
snad se někde potkáme na hraní a budu mít možnost si vás poslechnout naživo. Každopádně z reportu z ženského kinderblekátkovského pohledu se ještě po deseti minutách cukám a rvu si vnitřnosti nehoráznou rychlostí :-)
Že se nestydíte, krátký vlasy hovada :-D
Zdarec chlapi! (Frede:-D)
Hehe no kua moc krasnej komentař jsem zase dostal!:-D Opravdu si toho moc važím!:-D Ne fakt masakr tahle hudba jsem rad, že i takova je u nas!;-)
Jen tak dál..at se Vám daří! Určitě se sejdem někdy, někde naživo!
Brutalpussy
Teda chlapi, ten report na tom blogísku je naprostej masakr!!! :)))
Gratuluju a děkuju za veselý počtení.
flyer na páteční akci v JAMU: http://musicbarjam.cz/flyers/090220.jpg
kvalitna hudba, fakt, technicky na urovni, dobre napady, dobre pocuvatelne, niet co dodat :D snad len mam pocit ze keby toto pocul chuck schuldiner tak by sa potesil :)