přidávám do oblíbených :) máte dobré pecky :)...ať to hraje! ..zdarec. Joey
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
přidávám do oblíbených :) máte dobré pecky :)...ať to hraje! ..zdarec. Joey
Zdravim,musim uznat ze vase hudba je opravdu monstrozni,jen houst takovejch kapel....
Těšim se na vás do Chodova jak svině hoši ;)
vy ste teda hodne velky blazni
Ou zdravim borci,už chápu proč mi vás doporučili SF,brutální námrd :) jen tak dál ;)
Čauky Luky!! Velice impozantní hudba a projekt,co stojí za to, i když to není zrovna šálek mého čaje, ať Tě to dál tak baví i ostatní členy:-)
Měj se dobře, ahojky KačkaKm.
máte nového fanouška...myslím, že nic víc nepotřebuju dodávat:-D
no ták, klóčku, nerozčiluj se. ber to s humorem. chápu tě, jen mě fascinuje ten tvůj pupíček - jednou ho máš, pak zase ne...jako nějakej módní doplněk ;) btw. s tou posilkou válčím úplně stejně ;)
To Fred: No, samozřejmě jsem tím místem myslela třeba někdy někde naživo nejspíš asi na koncertě, pokud se zadaří a vy budete hrát někde poblíž... Nebo ty jsi to snad myslel nějak jinak :-)?