když je koncik v Praze tak tam jsem :-)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
když je koncik v Praze tak tam jsem :-)
na UG ste boli hadam najlepsioiiii
nejlepsi koncert ve Stribre spolesne s E!E a Pivo zdarma.. Fakt suepr..:)
prostě totáči, co dodat? :) sakra fajn kapelka
Perfektný koncert na KON Open Air. Aj keď punk nie je moja šálka kávy, vás som si veľmi rád vypočul :-)
Totalní nasazení BEST KAPELA..!!!!!!!!!!!!!!
Zdarec pánové, Rakovník klub letiště=prima nářez!!!Těším se na další konzert...;-)
zdarec, dobrý koncik na sasove dost