diky za tricko a za podpisy,skoda ze sem vas prespal alebo co:D ale urcite ste byli hustiii
Bez profilu
NEKULTURA
Na zdravie borci!Sľúbil som že napíšem.V Starej Turej som sa výborne na vás bavil.Výdarená akcia.Paolo(gitara)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Na zdravie borci!Sľúbil som že napíšem.V Starej Turej som sa výborne na vás bavil.Výdarená akcia.Paolo(gitara)
diky za tricko a za podpisy,skoda ze sem vas prespal alebo co:D ale urcite ste byli hustiii
diky za tricko a za podpisy,skoda ze sem vas prespal alebo co:D ale urcite ste byli hustiii
super vystup, vcera ^^
zdar nechtěli by jste sem hodit song natzi-czech 1. a 2.
skvělý texty pánové.......super:))
MRTE dobry songy...jen tak dál!!:)
nazdar hoši o vaas sem neslyšel pekne dlouho
Tolik se mi po vás stýýýskalóóóóó!!!!! :-)))) Byli jste opět super jak za starých časů :-) Akorát jste mi trochu vyrostli klucí :-)
ÓÓ včera ste byly supéér..!! =) Jen tak dáál..xD =P