Zdareec totáči..mosém souhlasit s Duchilakem,na tom Topfestu sem na vás tak pařil z posledních sil,že to bylo uplná paráda!!dobrý výrok - že po nejslavnější rockové kapele vám zahraje amatérská grupa ze slanýho))ste fakt dobří,přeu at Vám to pořád pálí jak nápadově tak i muzikálně!!těším sa na další koncík














