Zdravím pánové..... Vaše včerejší vystoupení v Marty´s klubu v Českých Budějovicích, byl nejen pro mě ale myslím že i pro ostatní fanoušky Totální Nasazení. Smekám před vámi rozjeli jste to na 200% . Děkuju moc ! Opravdu vydařená akce. A bicmanovi děkujeme za trpělivost při učení bubnaření :-D














