Topika - Úvod | Bandzone.cz

Topika rock-pop / Slaný

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Amor magor - G. Osvaldová/O. Soukup
  Nezařazeno
 • Jedeme dál - Olympic
  Nezařazeno
 • Osmý den - Olympic
  Nezařazeno
 • Zapadlej krám - Ewa Farná
  Nezařazeno
 • Konec dětských snů - LIVE!!
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

REPORT z "MOTO Soboty"

Den začal spanilou jízdou, kde asi osmdesát motorkářů vyrazilo na společný okruh někdy kolem 12:00. V čase odpoledním něco kolem 16:00 všichni dorazili do Zlonic do "Dělňáku" kde se odehrávala celá akce!!

Večer zahájila PUNKová kapela SVOLOČ! Která hrála přes hodinu své známé i neznáme pecky!

Hned po nich vystoupila kapela SPUPS, kteří předvedli vynikající práci v podobě HARD ROCKu, který zaujal samozřejmě všechny přiznivce tvrdšího žánru.

Něco kolem 23:00 hodiny, kdy v sále už bylo "nacpáno" přes 200 lidí začala s velkou parádou TOPIKA. Naše řádění skončilo někdy po druhé hodině ranní. Koncert  byl velice podařený a myslím, že každý návštěvník této super akce si přišel na své!!


Díky za pozvání, těšíme se na příště!!

Petr
-TOPIKA-

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Jerry Grulich - His Majesty (MADAM ROYAL)

Ahoj,
jsme skupina By The Way. 4. nebo 5. 5. 2012 bychom si rádi zahráli v restauraci na Střelně, v hudebním klubu Šantán, ve Slaném.

Protože by se ale jednalo o náš premiérový koncert a nemáme tolik písniček, abychom mohli splnit alespoň dvouhodinový time-line, rádi bychom se vás zeptali, zda byste si v některý z uvedených datumu nechtěli zahrát také.

Tedy, že byste například hodinku hráli vy, a poté my. Aby se mohl koncert na Střelně realizovat a termín tedy připadl nám.

Díky,
Jerry (By the Way)

Zobrazit všechny názory