Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

J-bat Beatz rap-hip hop / Prievidza

„Máš zaujem o beaty?Na predaj alebo free, napíš mi!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • J-ßα† - Chill instrumental "Nice dream" 26 ×
  • J-ßα† Free trap instrumental - "Snakes" 44 ×
  • J-ßα† Ft. Nikto - Nespravodlivosť 28 × Stáhnout MP3 zdarma

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

HarmoneyMusic

Dobrý den,
Vážený umělče, dovolujeme si Vás pozvat na profil naší společnosti na Bandzone.cz.

Nabídnout Vám můžeme: instrumentály, zprostředkování vystoupení, zprostředkování nahrávání v nahrávacích studiích, prodej Vaší produkce, možnost spolupráce - ve formě propagace Vašeho jména, nebo Vaší značky, zajištění klientely, / návštěvnosti, zaměstnání - například jako producent, různé akce, mix/master zvuku, zlepšení Vašeho talentu - rady, tipy, triky, a jiné.. Jinde starost, u nás radost. Jsme kvalitní, spolehlivý, rozumní.. Jednáme vždy dle domluvy, možností a požadavků klienta. Jsme lidé!

Pro více informací se můžete mrknout na naší stránku, nebo nás kontaktovat na email: cl-intermediary@post.cz s předmětem emailu ''Chci vědět víc!''.

Děkujeme za pozornost,
přejeme plno úspěchů.
C&L Intermediary.

LubomírHotový&spol


Bez profilu

Áno -človeče-tento náš svet-žije v neustálé nespravedlnosti-PROČ? Protože odmítá Boží spravedlnost skrze Ježíše Krista a bere tu samospravedlnost-za kterou je velice často sám kníže lží a podvodů Satan.Oblbovač světa a všech lidí-co mu sedli na různou LEP......např.Evoluce a podobné somáriny...len vymazat Boha z našej mysle a života vuobec.Čas milosti sa končí priatělko-a jsou to už len roky.Potom odletí všeci svatí do Nebes a tady na týto Zemi-bude moc a moc zle.....jestli se chceš toho zlého vyhnout-je ještě šanca-popros Ježíša o Jeho milost.On tě velice rád zachrání.Toliko VER. Krístovec a rock.misionár -čechoslovák Lubo z Moravy.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
213
Poslechnuto skladeb
98
Profil registrován
7.10.2014