Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tones of Peace alternative-experimental / Petřvald

„Na výšce.. :)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

To už je 2013?

Čas velmi rychle utekl a já zjistil, že jsem se na hudbu za celý rok 2012 dost vykašlal, aneb rozpracoval spousty, slibovaných a dle mého názoru zajimavých a dobrých projektů, ale nic z toho zatím nedokončil :/

Baskytaru si už Lukáš odnesl (moc díky za půjčení), pár stop mám v pc ovšem nahraných, tak z toho někdy zkusím něco dotvořit.


Za celý rok jsem teda nahrál 3 písničky. První (kterou jsem již zmiňoval v minulém příspěvku), "Dřevěný kámen", je improvizace alá, mám nové didgeridoo, tak něco nahraju, ale vím, že je to děs. Na tomhle případě jde vidět, že se nevyplací nahrávat hned, když toho člověk ještě moc neumí, protože zrovna na zmiňovaném didgeridoo je pořád co objevovat a pořád možnost se posunout výrazně dál a dál..

Další píseň "Po-maturitní" byla nahrávána (překvapivě) po maturitě, ještě když se čekalo na výsledky slohovky, nakonec jsem ji dokončil až když jsem věděl výsledky ze všeho. Takže tak nějak vyjadřuje mé pocity před maturitou, během maturity a po maturitě :)

Poslední dokončená píseň v roce 2012 nese název "Smutné struny" a byla, jak napovídá název, nahráváná zrovna když jsem měl depku..

Tak to je zatím vše, zrovna pracuju na nových písníčkách, možná vznikne projekt s dalšími lidmi. Tak snad bude tenhle rok (nejen) hudebně úspěšnější :)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Anal

ehm tak to je špatne psycho ty vole :D a kdyby v tom byla basa tak by to bylo ještě špatnější psycho :D

Zobrazit všechny názory »