Tones of Peace - Úvod | Bandzone.cz

Tones of Peace alternative-experimental / Petřvald

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Smutné struny (7.10.2012)
    Nezařazeno
  • Po-maturitní (4.6.2012)
    Nezařazeno
  • Kouzelná (1.11.2011) Pro miláčka :*
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

To už je 2013?

Čas velmi rychle utekl a já zjistil, že jsem se na hudbu za celý rok 2012 dost vykašlal, aneb rozpracoval spousty, slibovaných a dle mého názoru zajimavých a dobrých projektů, ale nic z toho zatím nedokončil :/

Baskytaru si už Lukáš odnesl (moc díky za půjčení), pár stop mám v pc ovšem nahraných, tak z toho někdy zkusím něco dotvořit.


Za celý rok jsem teda nahrál 3 písničky. První (kterou jsem již zmiňoval v minulém příspěvku), "Dřevěný kámen", je improvizace alá, mám nové didgeridoo, tak něco nahraju, ale vím, že je to děs. Na tomhle případě jde vidět, že se nevyplací nahrávat hned, když toho člověk ještě moc neumí, protože zrovna na zmiňovaném didgeridoo je pořád co objevovat a pořád možnost se posunout výrazně dál a dál..

Další píseň "Po-maturitní" byla nahrávána (překvapivě) po maturitě, ještě když se čekalo na výsledky slohovky, nakonec jsem ji dokončil až když jsem věděl výsledky ze všeho. Takže tak nějak vyjadřuje mé pocity před maturitou, během maturity a po maturitě :)

Poslední dokončená píseň v roce 2012 nese název "Smutné struny" a byla, jak napovídá název, nahráváná zrovna když jsem měl depku..

Tak to je zatím vše, zrovna pracuju na nových písníčkách, možná vznikne projekt s dalšími lidmi. Tak snad bude tenhle rok (nejen) hudebně úspěšnější :)

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Anal

ehm tak to je špatne psycho ty vole :D a kdyby v tom byla basa tak by to bylo ještě špatnější psycho :D

Zobrazit všechny názory