Tom Lery - Úvod | Bandzone.cz

Tom Lery pop-rock / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Sorry Seems To Be The Hardest Word
  SONGS 2
 • Manuál na lásku
  DEBUT
 • Jen známí
  DEBUT
 • Ze dna vstát
  DEBUT
 • Štěstí
  DEBUT
 • Vesmír je něco víc
  DEBUT
 • Láska není poker
  DEBUT

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Druhý videoklip na světě!

Vážení a milí posluchači,

konečně je to tady. Píseň s názvem LÁSKA NENÍ POKER jsem nazpíval před dvěma a půl roky, ale konečně vznikl i videoklip, který mi zajistil postup i v anketě Český Slavík 2014. Na tento videoklip se můžete podívat i zde mezi videi anebo na mých stránkách v článku http://tomlery.cz/pevecka-draha/debutove-album/laska-neni-poker/video/

Přeji krásný a ničím nerušený nový rok 2015 a především hodně štěstí a pevného zdraví.

Tom Lery

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

monge

Znáš písničku Pejskové se koušou? Tak ta je ze stejné kategorie jako Láska a Vesmír. Štěstí je jinej level. Tam už dokonce i zpíváš. A hezky. Štěstí patří do kategorie hitů z muzikálů. Ale ani v jedné písničce neslyším tvou osobnost, jen dobře vycvičeného papouška. Musíš tou písničkou chtít sdělit něco víc než jen: Já umím zpívat. Na to stačí karaoke, ale Zpěvák a zpěvák karaoke je velký rozdíl. Kdysi jsem viděl koncert-poctu Frediemu Mercurymu, kde zpívala sposta hvězd. Ale bylo to jen divné karaoke se živou kapelou. Jediný George Michael byl vynikající. http://www.youtube.com/watch?v=… On jediný zpíval ta, že jsem mu to věřil. I když to nebyla jeho písnička a nehrála jeho kapela, ale Queen.

Bez profilu

monge

Taže zpívej ta, abych tě věřil, co zpíváš. Štěstí se tě skoro povedlo. Jsou v tom aspoň trochu emoce a cit a neni to karaoke. Je to doopravdy. Sice ne příliš dobře (levná muzika z levného PC, text tak populistický, že by to líp nenapsali ani pro Leoše Mareše a zpěv není od profíka), ale dal jsi do toho asi víc než jenom hlasivky a plíce a to je poznat a zvedá to tu skladbu o level výš. Ty první dvě by se možná hodilo nazpívat jen s kytarou, protože jsou to docela folkový odvary.
Sorry, že jsem tě nechválil a nevelebil, ale to nepotřebuješ a na to máš jiný lidi. Já psal o tom, co jsem slyšel. Ty první dvě už asi neuslyším, nejsem masochista, ale Štěstí si určitě ještě párkrát pustím.

Zobrazit všechny názory