Společná věc - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Společná věc alternative-world music / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 8

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
5 718
Poslechnuto skladeb
212
Profil registrován
1.12.2009

Novinky

Koncert Společná věc Praha a Brno 2018

Upraveno:

Přijměte pozvání na 12. ročník koncertů Společná věc. K vrcholům podzmních kulturních akcí budou bezesporu patřit koncerty Společná věc:

  • Praha 2. listopadu 2018, od 19:00 hod. v Betlémské kapli.
  • Brno 24. listopadu 2018, od 19:00 hod. v Besedním domě.

Neopakovatelný umělecký zážitek přináší hra Tomáše Pfeiffera na Vodnářský zvon s doprovodem velkoplošné projekce. Jednotlivé skladby koncertu jsou inspirovány každodenním životem.

Youtube Video ygZNbmus_VMYoutube Video ygZNbmus_VM

V letošním roce se návštěvníci mohou těšit např. na skladbu Atlantis, která je parafrází na osud kultury, kterou dnes již známe pouze z mýtů. Uvidíte obrazy fraktálních rovin, uvedených v pohyb – v život, se svojí barevnou jedinečností a výjimečností. V další skladbě Patria Deum vás bude provázet pohled do hlubokého i blízkého vesmíru. Ve skladbách Chrámy a Lidé srdce se můžete dotknout velké hloubky života. Unikátní rezonance zvuku tohoto nástroje působí na celou bytost posluchačů.

Také se můžete těšit na špičky světové hudební scény např. Panochovo kvarteto, sopranistku Maidu Hundeling, která je známá ze všech největších operních scén. Na závěr budete mít možnost, při pohledu na Vodnářský zvon, zvuk nejenom slyšet, ale také cítit a vidět. To vše při pohledu na vodní hladinu, která je uvnitř nástroje, a která dokonce při fortissimech levituje tisíci kapiček do výšky.

Těšíme se na vaši návštěvu, informace o koncertech naleznete na našich webových stránkách www.dub.cz a informace na tel: 603723713.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

frantaprokop


Bez profilu

Koncert byl naprosto úžasný zážitek!

Zobrazit všechny názory »