Společná věc - Úvod | Bandzone.cz

Společná věc alternative-world music / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • ukázka
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Koncert Společná věc Praha a Brno 2018

(Upraveno: )

Přijměte pozvání na 12. ročník koncertů Společná věc. K vrcholům podzmních kulturních akcí budou bezesporu patřit koncerty Společná věc:

  • Praha 2. listopadu 2018, od 19:00 hod. v Betlémské kapli.
  • Brno 24. listopadu 2018, od 19:00 hod. v Besedním domě.

Neopakovatelný umělecký zážitek přináší hra Tomáše Pfeiffera na Vodnářský zvon s doprovodem velkoplošné projekce. Jednotlivé skladby koncertu jsou inspirovány každodenním životem.

Youtube Video ygZNbmus_VMYoutube Video ygZNbmus_VM

V letošním roce se návštěvníci mohou těšit např. na skladbu Atlantis, která je parafrází na osud kultury, kterou dnes již známe pouze z mýtů. Uvidíte obrazy fraktálních rovin, uvedených v pohyb – v život, se svojí barevnou jedinečností a výjimečností. V další skladbě Patria Deum vás bude provázet pohled do hlubokého i blízkého vesmíru. Ve skladbách Chrámy a Lidé srdce se můžete dotknout velké hloubky života. Unikátní rezonance zvuku tohoto nástroje působí na celou bytost posluchačů.

Také se můžete těšit na špičky světové hudební scény např. Panochovo kvarteto, sopranistku Maidu Hundeling, která je známá ze všech největších operních scén. Na závěr budete mít možnost, při pohledu na Vodnářský zvon, zvuk nejenom slyšet, ale také cítit a vidět. To vše při pohledu na vodní hladinu, která je uvnitř nástroje, a která dokonce při fortissimech levituje tisíci kapiček do výšky.

Těšíme se na vaši návštěvu, informace o koncertech naleznete na našich webových stránkách www.dub.cz a informace na tel: 603723713.

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

frantaprokop

Koncert byl naprosto úžasný zážitek!

Zobrazit všechny názory