Ahoj zvu tě na muj profil http://bandzone.cz/dzoska dělám instrumentálky hezkej poslech \Dzoska\
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj zvu tě na muj profil http://bandzone.cz/dzoska dělám instrumentálky hezkej poslech \Dzoska\
Good Job ! dobrá práce, jen tak dál ;)) davam fans ;) a budu rád, když sceknes mou tvorbu, taky jsem zacal tvorit, a budu velice rád když si ji poslechnes a zanechas jkoment, popripade bych taky velice ocenil i fans, mej se a predem diky. ;))
Našláplá práce bro !!! :)
tak jako abych pravdu rekl tak ted jsem dostal dalsi duvod proc jit dal!!.:) protoze HIP HOP neni MRTEV !.:) davam palec nahoru
jo toje dobry jen tak dal :) libysemi ten novej track :) ...i kdiz bych to bral asi tak trochu jinak...neodsuzovat new schol a ostatni odvetvi hip hopu...jako hudebnik sam i hudba se viviji....
Serus ten nový track se ti povedl..klasika pohodovej track urcite budu poslouchat déle ;)))
Ahoj, zdraví Tě " Manillu aka Maniag "
budu rád, když si uděláš chvilku času a poslechneš si singl z připravovaného alba " MOŽNÁ ŽE UŽ ZÍTRA " zde: http://facebook.com/manilluakamaniag
Když budeš tak hodný a okomentuješ, uděláš mi tím velkou radost!
Děkuju a vážím si každé reakce!
Tak to sem rád meen, máš to tady : http://www.facebook.com/MB.BanY
Nevyžádaná reklama: Radio Vrak ve spolupráci s REPROSTUDIEM uvádí Pod Palbou Special !!! Můžete vyhrát natočení PROMO KLIPU od REPRO STUDIA. Přihlašte svůj hit na vrakbaradio@gmail.com ; Předmět: Podpalbou Special ; Do zprávy krátke info o vás plus link na BZ,FB nebo web. A nakonec přidejte audiostopu v nejlepší kvalitě ( posílejte jenom autorské věci a to jak textově tak i podmaz) . a to všechno do 29.2. Porota vybere 10 věcí které se tu utkají o vaší přízeň kdo bude mít nejvíc LIKE vyhrává PROMO KLIP !! Velký dík REPRO STUDIU a Dazovi
Informace se budou aktualizovat tady http://www.facebook.com/Radiovrak
http://www.facebook.com/pages/REPRO…
Šlo by tě dostat na moje CD ? Hledam kvalitní hudbu a myslim že sem tu dobře, když bude zájem, určitě napiš. Hodně štěstí.