TNA - Úvod | Bandzone.cz

TNA punk-rock'n'roll / Šluknov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Monitoring - LIVE 2019
  Nezařazeno
 • No Future LIVE 2019
  Nezařazeno
 • Systém je fízl - DEMO 2017
  Nezařazeno
 • Rodinná pouta Live 2019
  Nezařazeno
 • Život v úvozovkách Live 2019
  Nezařazeno
 • Úřednice - live Kyjov 13072019
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nahrávky

Ahoj lidi, jelikož a protože jsme s novým zpěvákem vlastně taková začínající kapela, tak nemáme žádný solidní audio nahrávky... zatím... ale zamakáme na tom a snad se během zimy podaří něco spáchat.

Každopádně, kdo si chcete udělat o TNA nějakej obrázek, tak mrkněte do sekce videa, kde jsou věci z několika letošních vystoupení. p.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Krysa

Kde tam slyšíš nějaké ouu a podobně. Ani se nechceme líbit takovejm jako ty. Že nejsme podle vás dobrý mě jen těší a tlačí k tomu pokračovat v tom co děláme. To že podle tebe stojíme za hovno nejspíš dokazuje i ten fakt že když zahrajeme někde kde vědí o co jde, má uznání hlavně u starších punks to je pro mě důležité ne tvoje rádoby intelektuální připomínky. Jo a to tvoje uuuuuuuf na konci. ???? to je teprv přežitek. Jinak uznávám začátky se mnou hrůza to víš já k nim nepřišel že superstar. Na zmar.

TNA

Omyl, kámo! Podobně se hrálo už před 40 lety. Devadesátky v punku už byly spíš o crustu a tam naše neumětelství zatím nedosahuje. Úvaha o nějaké popularitě stylu, v rámci menšinovejch žánrů, je trochu mimo. Každopádně, jsme překvapeni, kolik času jsi nám věnoval a pokud sám tvoříš hudbu, ceníme si to. Pokud jde jen o snahu hrát si na hudebního kritika, je tvůj výplod klasická intelektuální onanie a ještě s mezerami ve znalostech hudebního vývoje. Ale i tak dík za první, byť zoufale podprůměrnou, kritiku. :)

Bez profilu

jkon

zoufale neoriginální styl kde chybí kvalita, hudba těžce průměrná (pokud tedy budem kapele fandit) a není zde nic čím by byla zajímavá, tento styl byl možná populární před 20-30 lety, ale v dnešní době? Marná sláva, devatesátky jsou dávno pryč. Kapitola sama o sobě jsou směšné texty plné klišé a rýmů jak ze slabikáře. Snažit se být rádoby-vtipný (a nebo naopak rádoby-drsný) většinou spíše balancuje na hraně trapnosti, a když neví, tak tam dám oou oou oouh - to je tedy opravdu originální počin, to je tak na poklonu a rychlý odchod do šatny. Lze řící jediné- odpusťme chlapcům že kdy vzali do ruky nástroje. Uffffff!

Zobrazit všechny názory