TNA - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

TNA punk-rock'n'roll / Šluknov

„27.6. Stodola Stage Šluknov“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nahrávky

Ahoj lidi, jelikož a protože jsme s novým zpěvákem vlastně taková začínající kapela, tak nemáme žádný solidní audio nahrávky... zatím... ale zamakáme na tom a snad se během zimy podaří něco spáchat.

Každopádně, kdo si chcete udělat o TNA nějakej obrázek, tak mrkněte do sekce videa, kde jsou věci z několika letošních vystoupení. p.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Krysa


Bez profilu

Kde tam slyšíš nějaké ouu a podobně. Ani se nechceme líbit takovejm jako ty. Že nejsme podle vás dobrý mě jen těší a tlačí k tomu pokračovat v tom co děláme. To že podle tebe stojíme za hovno nejspíš dokazuje i ten fakt že když zahrajeme někde kde vědí o co jde, má uznání hlavně u starších punks to je pro mě důležité ne tvoje rádoby intelektuální připomínky. Jo a to tvoje uuuuuuuf na konci. ???? to je teprv přežitek. Jinak uznávám začátky se mnou hrůza to víš já k nim nepřišel že superstar. Na zmar.

TNA

Omyl, kámo! Podobně se hrálo už před 40 lety. Devadesátky v punku už byly spíš o crustu a tam naše neumětelství zatím nedosahuje. Úvaha o nějaké popularitě stylu, v rámci menšinovejch žánrů, je trochu mimo. Každopádně, jsme překvapeni, kolik času jsi nám věnoval a pokud sám tvoříš hudbu, ceníme si to. Pokud jde jen o snahu hrát si na hudebního kritika, je tvůj výplod klasická intelektuální onanie a ještě s mezerami ve znalostech hudebního vývoje. Ale i tak dík za první, byť zoufale podprůměrnou, kritiku. :)

jkon


Bez profilu

zoufale neoriginální styl kde chybí kvalita, hudba těžce průměrná (pokud tedy budem kapele fandit) a není zde nic čím by byla zajímavá, tento styl byl možná populární před 20-30 lety, ale v dnešní době? Marná sláva, devatesátky jsou dávno pryč. Kapitola sama o sobě jsou směšné texty plné klišé a rýmů jak ze slabikáře. Snažit se být rádoby-vtipný (a nebo naopak rádoby-drsný) většinou spíše balancuje na hraně trapnosti, a když neví, tak tam dám oou oou oouh - to je tedy opravdu originální počin, to je tak na poklonu a rychlý odchod do šatny. Lze řící jediné- odpusťme chlapcům že kdy vzali do ruky nástroje. Uffffff!

Zobrazit všechny názory »