Titan Crusher - Úvod | Bandzone.cz

Titan Crusher crossover-metal / Zlín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Battle of Souls
  The Fall of Titans EP
 • The Fall
  The Fall of Titans EP
 • Cult of the Beast
  The Fall of Titans EP
 • Eden Is Gone
  Nezařazeno
 • Scream Her Name
  Nezařazeno
 • People... Cancer Of The Earth
  Nezařazeno
 • Wake Up the Monster
  Nezařazeno
 • Deliverance
  Nezařazeno
 • Deadly Strike From Above
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Poslední EP

(Upraveno: )

Čekání je u konce.
Třemi skladbami to začalo a třemi skladbami to taky skončí. Naše poslední EP s názvem "The Fall of Titans" zveřejníme během tohoto týdne. K dispozici bude na Youtube, Bandzone, Bandcamp, Spotify, iTunes atd. Doufáme, že se vám náš poslední počin bude líbit :)

Závěrem bychom chtěli poděkovat Honzovi Stržínkovi z kapely The Only Way za skvělou spolupráci ve studiu a hlavně za vynikající výsledek, Tomovi Královi za obohacení skladeb a  Ondrovi Palackému za pomoc s masteringem.

Titan Crusher - The Fall of Titans - Tracklist:
Battle of Souls (4:43)
The Fall (4:19)
Cult of the Beast (3:38)

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Vladimíra Borešová - hospůdka U KOZY

VELKÉ AKCE má asi špičkové, o tom se přít nebudu a ráda věřím. Na straně druhé: U MĚ NA KOZE byl před akcí minimálně 3x. Když mu ale bylo vytknuto pro určité aktivity málo prostor, hodil to na mě! Prostory znal a několikrát jsem zdůrazňovala, že sice budu ráda za jiný typ akce, ale nejsme nafukovací!! A policii - pokud vím, jsem řešila já!! Hold sousedy si nevyberete (ač vše bylo dopředu se sousedy dohodnuté)! Přeji pěkný večer a možná někdy lepší si poslechnout obě resp. v této chvíli všechny strany.
ZPĚTNĚ reagovat nebudu......s respektem vůči všem, ale jen bychom se do toho motali. Ještě jednou pěkný večer

Bez profilu

Vladimíra Borešová - hospůdka U KOZY

HLÁSÍM se a určitě se tu nebudu obhajovat, nemělo by to cenu.....:-) Jde mi spíše O POZICI SKUPINY TITAN CRUSHER! Ale asi takhle: když MICHAL odjížděl od KOZY po zmiňované akci, tak se se mnou velmi vřele loučil, děkoval a vše bylo OK. Ve chvíli, kdy se na něj snesla kritika ze strany jiných spolupořadatelů (tím nemyslím ani sebe ani TITAN CRUSHER, zeptejte se jej.....) začal KOPAT a chovat se jako PROFESIONÁL!! IRONIE: výrazy, které použil na adresu moji a zmiňované hospůdky nejsou hodny přece takovému profíkovi.....:-) (ty vulgarismy nemíním reprodukovat).

Zobrazit všechny názory