Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Titan Crusher crossover-metal / Zlín

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Battle of Souls- The Fall of Titans EP (2018) 9 × Stáhnout MP3 zdarma
  • The Fall- The Fall of Titans EP (2018) 4 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Cult of the Beast- The Fall of Titans EP (2018) 4 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Eden Is Gone 204 ×
  • Scream Her Name 94 ×
  • People... Cancer Of The Earth 153 ×
  • Wake Up the Monster 69 ×
  • Deliverance 64 ×
  • Deadly Strike From Above 59 ×

Novinky

Poslední EP

Upraveno:

Čekání je u konce.
Třemi skladbami to začalo a třemi skladbami to taky skončí. Naše poslední EP s názvem "The Fall of Titans" zveřejníme během tohoto týdne. K dispozici bude na Youtube, Bandzone, Bandcamp, Spotify, iTunes atd. Doufáme, že se vám náš poslední počin bude líbit :)

Závěrem bychom chtěli poděkovat Honzovi Stržínkovi z kapely The Only Way za skvělou spolupráci ve studiu a hlavně za vynikající výsledek, Tomovi Královi za obohacení skladeb a  Ondrovi Palackému za pomoc s masteringem.

Titan Crusher - The Fall of Titans - Tracklist:
Battle of Souls (4:43)
The Fall (4:19)
Cult of the Beast (3:38)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Vladimíra Borešová - hospůdka U KOZY


Bez profilu

VELKÉ AKCE má asi špičkové, o tom se přít nebudu a ráda věřím. Na straně druhé: U MĚ NA KOZE byl před akcí minimálně 3x. Když mu ale bylo vytknuto pro určité aktivity málo prostor, hodil to na mě! Prostory znal a několikrát jsem zdůrazňovala, že sice budu ráda za jiný typ akce, ale nejsme nafukovací!! A policii - pokud vím, jsem řešila já!! Hold sousedy si nevyberete (ač vše bylo dopředu se sousedy dohodnuté)! Přeji pěkný večer a možná někdy lepší si poslechnout obě resp. v této chvíli všechny strany.
ZPĚTNĚ reagovat nebudu......s respektem vůči všem, ale jen bychom se do toho motali. Ještě jednou pěkný večer

Vladimíra Borešová - hospůdka U KOZY


Bez profilu

HLÁSÍM se a určitě se tu nebudu obhajovat, nemělo by to cenu.....:-) Jde mi spíše O POZICI SKUPINY TITAN CRUSHER! Ale asi takhle: když MICHAL odjížděl od KOZY po zmiňované akci, tak se se mnou velmi vřele loučil, děkoval a vše bylo OK. Ve chvíli, kdy se na něj snesla kritika ze strany jiných spolupořadatelů (tím nemyslím ani sebe ani TITAN CRUSHER, zeptejte se jej.....) začal KOPAT a chovat se jako PROFESIONÁL!! IRONIE: výrazy, které použil na adresu moji a zmiňované hospůdky nejsou hodny přece takovému profíkovi.....:-) (ty vulgarismy nemíním reprodukovat).

Metla666

Vážení,
Nevím, jestli vás sem na nás někdo poslal, nebo jestli to myslíte vážně, každopádně ráda bych vám řekla, že jsme o Michalovi neřekli jediné křivé slovo, nikde jsme o něm nic nerozhlašovali, stejně tak naše bývalé členy jsme nikde nepomluvili. Zajímalo by mě, co myslíte těmi "ulhanci", protože pokud já vím, nikde jsme žádné křivé informace nešířili. Reakce na Michalovu recenzi na fb hospody U Kozy byla na místě, protože za nás to opravdu bylo v pohodě (viz tam můj komentář). Pokud jsme pro vás ulhanci a křiváci, poprosila bych o zdroj, podle kterého soudíte. S kapelou vždy respektujeme názory ostatních a vše uvádíme na pravou míru. V tomto případě to není jiné.
Dík, Ivet Krčmářová (baskytara)

Zobrazit všechny názory »