Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tinnitus alternative-progressive / Plzeň

„RIP“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Reality trouble (Kontrola autenticity) [test demo] 216 ×

Fanoušci: 9

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 228
Poslechnuto skladeb
216
Profil registrován
9.1.2012

Novinky

Nahrávka v přípravě

Upraveno:

Čas pokročil a ačkoliv je zahlazování hran v naší silně progresivní tvorbě záležitost časově náročná, pomalu se dostáváme do fáze, kdy bude potřeba vyjít s něčím ven. A to také protože Dáša, ta, která dává naší hudbě smysl, mezi agresivní tóny vnáší klid a táhlou melodií pojí k sobě riffy zdánlivě nesouvisející, již brzy opustí svou rodnou zem a vyrazí zatím neznámo kam, ale hlavně pryč. A tím na dlouhou dobu utichne vše, nad čím jsme se až doteď občas sešli, jako usychající rostlinu osvěžili novými přílivem decibelů, zaznamenali a opět se rozešli, abychom následně dlouze vzpomínali jak to sakra bylo.

Nyní čerstvou, později zaprášenou a nostalgickou připomínkou toho všeho budiž nahrávka (nebo dvě, podle nálady), která se snad brzy zrodí jak z popela bájný fénix, na krátkou dobu osvítí potemnělá zákoutí plzeňského undergroundu, poté pohasne a poslouží jako vzpomínka na minulost i příslib do budoucna.

Honza


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »