Kašmírové vážky - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kašmírové vážky psychedelic-rock / Česká Kamenice

„je ticho, je tma, jen čaj voní v konvici“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Kašmírové vážky - Forbidden Passion 380 ×
  • Kašmírové vážky - Na Viničních horách 243 ×
  • Kašmírové vážky - Peace Mlok 162 ×
  • Somebody To Love 211 ×
  • Follow You Home 260 ×
  • White Rabbit 2007 54 ×
  • Here She Comes Now 2007 26 ×

Novinky

Jaro zve k poslechu nových písní k poctě našeho pchándího!

Upraveno:

 Na zimu se celá kapela odebrala do kláštera Napanka, kde tvrdě pracovala na nových a úplně vlastních písních. Naštěstí jim byl pchándí Finkár velkou oporou a inspirací, a tak vzniklo na pletených rohožích na pomezí Nepálu a Pákistánu hned šest kašmírových písní: Sometimes in Winter (byla zrekonstruována), Forbidden Passion, Na Viničních horách, Me and the Devil, Bitch Please a Against the Gray.

 Tyto naprosto unikátní výtvory Finkar's Children přinášející Finkárovo poselství i do našich končin, lze samozřejmě plně absorbovat pouze na jejich kašmírových koncertech, což Vám bude umožněno již na konci května. 

 Na 25.května totiž přijaly Kašmírové vážky pozvání od mistrů rozšířeného vědomí, legendárního uskupení The Road Haze a zahrají  s nimi v děčínské Temné Garáži, kam všechny svázané dovede Ten velící. Den na to se uskuteční již tradiční soukromý koncert v Merbolticích, kde naše duše opět splynou s dušemi ostatních zvířat.

  9.6. se pak chystá jedinečný Minifestival se všemi našimi souputníky na cestě k osvícení. V pražském studentském klubu K4 vystoupí 3 kapely žáků a 2 kapely jejich duchovních vůdců. Kašmírové písně přímo z Napanky pak bude možno slyšet ještě v Doubicích u příležitosti svatby nejdůležitější duchovní autority minoritního kmene vodníků eminentního mnicha Vency Česílka a jeho mnohaleté družky.

Zůstaňte ve výšinách na křídlech vážek!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Dloubák na vohejbák


Bez profilu

Jedééém

Zobrazit všechny názory »