Kašmírové vážky - Úvod | Bandzone.cz

Kašmírové vážky psychedelic-rock / Česká Kamenice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Kašmírové vážky - Forbidden Passion
  Nezařazeno
 • Kašmírové vážky - Na Viničních horách
  Nezařazeno
 • Kašmírové vážky - Peace Mlok
  Nezařazeno
 • Somebody To Love
  Nezařazeno
 • Follow You Home
  Nezařazeno
 • White Rabbit 2007
  Nezařazeno
 • Here She Comes Now 2007
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Jaro zve k poslechu nových písní k poctě našeho pchándího!

(Upraveno: )

 Na zimu se celá kapela odebrala do kláštera Napanka, kde tvrdě pracovala na nových a úplně vlastních písních. Naštěstí jim byl pchándí Finkár velkou oporou a inspirací, a tak vzniklo na pletených rohožích na pomezí Nepálu a Pákistánu hned šest kašmírových písní: Sometimes in Winter (byla zrekonstruována), Forbidden Passion, Na Viničních horách, Me and the Devil, Bitch Please a Against the Gray.

 Tyto naprosto unikátní výtvory Finkar's Children přinášející Finkárovo poselství i do našich končin, lze samozřejmě plně absorbovat pouze na jejich kašmírových koncertech, což Vám bude umožněno již na konci května. 

 Na 25.května totiž přijaly Kašmírové vážky pozvání od mistrů rozšířeného vědomí, legendárního uskupení The Road Haze a zahrají  s nimi v děčínské Temné Garáži, kam všechny svázané dovede Ten velící. Den na to se uskuteční již tradiční soukromý koncert v Merbolticích, kde naše duše opět splynou s dušemi ostatních zvířat.

  9.6. se pak chystá jedinečný Minifestival se všemi našimi souputníky na cestě k osvícení. V pražském studentském klubu K4 vystoupí 3 kapely žáků a 2 kapely jejich duchovních vůdců. Kašmírové písně přímo z Napanky pak bude možno slyšet ještě v Doubicích u příležitosti svatby nejdůležitější duchovní autority minoritního kmene vodníků eminentního mnicha Vency Česílka a jeho mnohaleté družky.

Zůstaňte ve výšinách na křídlech vážek!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Dloubák na vohejbák

Jedééém

Zobrazit všechny názory