čau, no v Jamu maj volno: 6.6. a 27.6.
nebral bych ani jednu z těchto sobot. 6.6. nevim jak to bude, mam státnice.. A 27.6. budou mít pravděpodobně všichni vaši kámoši kocovinu z pátka, kdy se rodzdává vysvědčení, nebo budou někde na dovolený..
Co dát Jam ve středu 24.6.??
Marek
datura
Cus týpci.tak 6.6. si to s váma dáme v tom jamu tak to dyztak zarezervujte.na poradi jak budeme hrat se omluvíme až tam.bude to narez.zdary









