Hm, to už je blbý. to takle vodříct.. Tak zahrajem někdy jindy, než v tu středu, třeba se ňák domluvíme po prázdninách..
Marek
datura
hele toho 6.6.zacal bych hrat tak uz pred 8,pac tam jinak skejsnem tak do 1.a ten kdo bude hrat jako pvni bude akorat nasranej.tak v 8 bych zacal.co vy na to?








