Děkujeme moc za pozvání na tu včerejší akci, někdy se zase domluvíme a dáme něco ;) Bicák z Luxferriess
sagi
sakra škoda že nemůžu toho třináctýho na múzu... tak budu držet palce z daleka xD
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
sakra škoda že nemůžu toho třináctýho na múzu... tak budu držet palce z daleka xD
ty jo parada.tak nam je date na muze ok?mejte se hovada:-)
Děkujeme moc za pozvání na tu včerejší akci, někdy se zase domluvíme a dáme něco ;) Bicák z Luxferriess
Oi! OI! Oi!.....hej včera to bylo vostrýýý:D:D Jinak pokud to nikdo neudělal včera, tak bych Vám jako kapele chtel moc poděkovat za pozvání, že jsme si s vámi a ostatníma mohli zahrát...a jeste bych chtel poděkovat Míšovi a jeho mamce,že nám dala (poměrně vysoký) honorář,se kterým jsme vůbec nepočítali...Dále bych se chtel omluvit ty malý zpěvačce,že jsem ji přerazil nohy:D:D Tak dík a ať vám to šlape:)
Zdar tak pro nas je to docela novinka :-)
Ale bohužel asi to nevyjde, je to ve všední den ale náš bubeník neni přes tejden v Plzni. Je v Písku
Snad se někdy domluvíme na nějakou jinou akci
dost dobrý jen tak dál co takhle někdy společnej koncík?
Hundrkovrs! Vcera to na ty Benesovce stalo za to, panecku, osmilety roztleskavacky uvedly publikum do varu a pak jste to vosolili vy....a pani ucitelce se ted vo nas budou zdat zly sny.
Čar muzikanti. Koukám, že to pěkně rozjíždíte. A už máte samolepky pro fanoušky. ZAMLOUVÁM SI JEDNU!!!
Layouter alias guitarist´s blood
Cus. Michal Šlechta mě pořád odkazuje na vás. Tak jse vás ptáme jak to bude s aparaturama a bicíma. Komba pro nás nejsou problém spíš ty bicí. A taky jestli už neni dohodnutý nejaký pořadí a sraz v klubu. Prosím odepiste co nejdřív. Ď. The luxferriess
Taky se těšíme, taky přidáváme=) Máša