The.Switch - Názory | Bandzone.cz

The.Switch rock-crossover / Praha

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

16. července 2018
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Můj kříž
    Skrytý místa
  • Uprostřed ničeho nic
    Skrytý místa
  • Vrať mi zpátky
    Skrytý místa
  • Země zemí voní
    Skrytý místa
  • Ať vzplanou všechny hvězdy
    Skrytý místa
  • Kolo kolo
    Skrytý místa
  • Vrány
    Skrytý místa
  • Pravda
    Skrytý místa
  • Skrytý místo
    Skrytý místa
  • Milada
    Skrytý místa
  • 04 - Kam vedou naše kroky
    The.Switch
  • 08 - Slibům co nemaj jména
    The.Switch
  • 02 - Tvář
    The.Switch
  • 05 - Hejna včel
    The.Switch
  • 01 - Tětiva
    Tětiva (singl)
  • 03 - Žena líže kost - WWW Neurobeat cover
    Tětiva (singl)
  • 09 - Otep
    Beautiful
  • 05 - Blackrose
    Beautiful
  • 06 - Hlava zero
    Beautiful
  • 07 - Puzzle
    Beautiful
  • 10 - Hon na mě
    Beautiful
  • 02 - Skalp
    Tětiva (singl)
  • Headbanger_FM - Bratislava - the.switch live - Part II.
    Nezařazeno
  • Headbanger_FM - Bratislava - the.switch live - Part I.
    Nezařazeno
  • 06 - O co se milovat
    The.Switch
  • 12 - Věř
    The.Switch
  • 11 - Další práh
    The.Switch
  • 10 - Vulkán
    The.Switch
  • 09 - Spálená je tahle zem
    The.Switch
  • 07 - V tmách
    The.Switch
  • 03 - Dávám
    The.Switch
  • 01 - Pro srdce na dlani
    The.Switch

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Ignácius

Pavlíno, nevěřím ti! Ačkoliv se texty mohou na první pohled zdáti plné hlubokých imaginativních myšlenek, pro mne to jest jen chabý a jednoduchý pokus o něco duchaplného. Možná, že časem dospěješ ke stejnému poznání. Ale nejde mi tolik o ty hloupé texty, jen nemohu uvěřit tomu, že je někdo ochoten poslouchati falešně znějící "hudbu". Vskutku uši trhající nevkus.

Bez profilu

Kurz

To zni bajecne ty divochu, tak jeste zamakej na tom panderu a pak uvidime:))

Bez profilu

sthepa

Kurz:...... vezmes si me?...asi jsem se do tebe zamiloval!!! ;o))) ....založíme si spolu pevecky duo a budeme si rikat "the.teror"...zacnu chodit do fitka a na solarko - a pak uz budeme mit jenom plakaty v divcich pokojich a bude nam jedno, jestli se nekomu libi nas zpav nebo ne....juuuu

ignacius: ..neee ted vazne - dekuju za postreh...je fakt, ze zpivat neumim - nastesti sem to o sobe nikdy netvrdil, tak se kvuli tomu nemusime ted prit, jak to vlastne je

pájí

Ignácku,Ignácku..nevím mám-li to překřtění na vemeno vzít osobně,ale asi jo, když už jsem fanynka týhle nevkusný kapely..i když od omezence urážka tolik nezabolí,že :-P A jak říká ten pán z Atari Terror - Štěpán vládne - zkus radši soustředit své ucho na slova, věř mi maji smysl a hloubku.
Mimochodem Kurz já myslim, že s tim tvym zpěvem to neni zas tak horký

Flozik

Bez Stepana by the.switch nebyli the.switch... Ze zacatku sem taky povazoval zpev za "nejslabsi" clanek kapely, ale po zivych vystoupenich sem svuj nazor hned zmenil. Bez Stepy by to proste nebyli the.switch, stejne tak, jako kdyby odesel nekdo z ostatnich clenu.

P.S. Vzkaz pro kapelu: Koukejte taky konecne dorazit zase do Pardubek... Prej ste se s klubem nedohodli na terminu, tak to koukejte zmenit!! :-D

Bez profilu

KURZ

No dyt to rikam furt, ze jsem vemeno:)

Bez profilu

Ignácius

Jakousi tupomyslnou a falešnou recitaci nelze nazývati zpěvem. Mne mrazí též a to z toho, kolik vemen to dokáže poslouchat...

Kurz the Curse

Ale prosim te, holka, Stepan vladne! Kazdej nemusi zpivat jak z konzervatore. Ma to svuj ksicht a koncerty jsou masakr. Ale mozna se Stepana zastavam jen proto, ze taky neumim zpivat:)))
Ne ne, myslim to vazne, Stepan vladne!!!

Bez profilu

Milanovič

Já myslim že zpěvák neni vůbec špatnej. Celkově se mi to líbí a nejlepší je to na koncertě. Fakt dobrý to bylo v teplicích !!! Hustý !!!

ciabattka

přijde mi, že někdy máte fakt zajímavý hudební motivy, že to fakt stojí za to, ale ten zpěv...to prostě nejde, ten zpěvák jenom řve a ani neumí zpívat, škoda myslím, že kombinace super hudba+ dobrý zpěvák by vás posunula o několik pater výš..

1 2 3 4 5 6810131722283646597593113132149163173181186190193195 196 197 198 199 200 201 202 203205207210213217222227233238242245248250 251 252 253 254