The Strings - Úvod | Bandzone.cz

The Strings alternative-rock / České Budějovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Crazy (live Roháč)
  Nezařazeno
 • Dream (live Roháč)
  Nezařazeno
 • Angel (live Roháč)
  Nezařazeno
 • Good Mood (live Roháč)
  Nezařazeno
 • Walk in Brain (live Velbloud)
  Nezařazeno
 • Wake Up (live Velbloud)
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Every story has to come to The End

(Upraveno: )

Zdravíme naposledy všechny věrné fanoušky. S velikou lítostí a upřímným zármutkem Vám musíme sdělit, že kapela včera oficiálně ukončila svoji činnost. Věřte, že se nám to neříká snadno a všechny nás to ať více, či méně zasáhlo.

K tomuto rozhodnutí nás vedlo hned několik důvodů. Za prvé to jsou důvody technické, konkrétně Vaškův odchod na VŠ do Plzně (tímto gratulujeme k přijetí). Dále se v kapele objevily určité osobní sváry a jak určitě víte, kapela ve které to nešlape, nevydrží. Vedlejším důvodem také byl spor ohledně hudebního stylu i směru celého tělesa a nedostatek času v nadcházejícím semestru, kdy některé z nás vytíží BP nebo státnice, jiné první rok na nové škole. Celou věc ještě více uspíšil Elis předčasný odchod.

A co říct Vám??? Nemůžu najít slova díků, které by alespoň částečně vyjádřili, jak moc jste pro nás byli a stále jste důležití, protože úspěch kapely se nevyjadřuje ve vydělaných penězích, ale právě v lidech co stojí pod váma. Takže díky díky díky Vám všem. Nikdy na ty úžasný večery nezapomeneme. A třeba nás ještě někdy uvidíte na stagi s jinýma kapelama...Kdo ví???

Za bývalé The Strings  naposledy, Dave

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Elis Doom Goi

Kubíčkuuuu..... Z The Strings jako takových ale v tomto případě vynechej mě... Já umím chodit v takovýchto akcích, takže vím, že neexistuje něco takového fotit.... :D :D Páč bych já i moji přátelé byli historicky znemožněni hned několikrát :D

Bam Margera

Mrdáci, mrdáci, mrdáci :D Takovou sviňárnu jste na mě udělaly :D Ještě že mi to tam Venca tak dobře cenzuruje tu prdel :D A pro všechny ostatní, NIKDY opakuji NIKDY nechoďte chlastat s kapelou The Strings, protože vše co se uděje ve stavu delíria a je zachyceno na záznamové zařízení známé pod názvem fotoaparát, je chtě nechtě uveřejněno na sociálních sítích a TS z vás udělají blbce, ochlasty, prasata a jiné případy !!!! :D Fucking paparazzi :D Jakub z kapely (VB)

Zobrazit všechny názory