The Shapes - Úvod | Bandzone.cz

The Shapes alternative-rock / Šternberk

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Rain (demo 2015)
    Nezařazeno
  • Y.V (demo 2015)
    Nezařazeno
  • Vacuum (demo 2011)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Kde to dýchá?

(Upraveno: )

V současné době dáváme přednost našemu FB profilu, přibyla videa na youtube a pracujeme také na oficiálním webu.. TS

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Pavel "NightRider" Kubíček

teď sme se vrátili s Keeprespectu a kromě jiného sem si já osobně odvezl zážitek, na který se nezapomíná.... když jste hráli, lidí už bylo dost pryč.... ale my seděli na lavičce přímo naproti podiu i v tom hicu a užívali si to... sám sem trochu muzikant i když teď nikde nehraju.... VY jste mě rozsekali, i když sem spíš metalák nebo jak to napsat.... hraje vám to a zpívá SUPER.... konečně sem slyšel zase kapelu, i když ne metalovou, která mě bavila.... díky vám lidičky a pokračujte, myslím, že máte dobře našlápnuto :)

Bez profilu

xxmirek

Vážení, včerejší koncert na Slavnostech ve Šternberku byl opět veliký zážitek. Už je to, jak si Vás cení pořadatelé. Vystoupení THE SHAPES, jako zlatý hřeb večera .....to prostě nemá chybu. další věc, jako předkapela před vaším vystoupením - RYBIČKY 48, to mluví za vše. Jste opravdu suuuuper parta a suuuper kapela, která má před sebou velkou budoucnost. Představení nových věcí, bylo moc hezké, to 3-denní soustředění mělo opravdu váhu. Nové písničky byly moc hezky zahrané.
Jen tak dále, držím vám palce a za nás posluchače prosba - zůstaňte sví a makejte.

Zdraví vás věrný posluchač a obdivovatel xxmirek

Zobrazit všechny názory