parádně to třískáte hoši, luxusní poslech!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
parádně to třískáte hoši, luxusní poslech!!
Lupeny na koncert v Zahrade se daji koupit na http://www.webticket.cz/akce/4513
chalani, odpovidate na mejly?::)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Včera v NJ parada jak cyp...zdraví zelené snoplisko
Koncert ve Vopici byl fakt moc povedenej!!
Mam ruzovou nasivku a pod fousy se smeju:D
Tak ve Finalee! :))
Zdravim Pína
http://www.imissheroes.cz/?p=1324 tady máte recku, pejsci
Zdar, tak 2.6. v Lampě s Koffin kats, platí to, co Vy na to?
Zdravím! V sobotu (Ostrava) fotila nějaká slečna celej večer všechny kapely. Zdálo se, jakoby byla od vás. Nejsou ty fotky někde uploadnutý? Díky za odpověď.
:)) To si pište že se uvidíme na akci, těším se na vás až budete v Modrý Vopici :))
Hey hou pankovéé!
Poslučně hlásím že 9/3 mě máte ve Vopici na soutěži chalanskych boibendu!! :D
Proto, jelikož pink nasivka je luxusni, tak se jako spravna kurvicka hlasim o podrzeni do osudneho dne..
Diky a zatim cheers Pína