The Road to Happiness - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Road to Happiness metalcore / Tachov

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Konec

Upraveno:

Ano, je to tak. Kapela The Road to Happiness končí. Kapelu opouští náš kytarista Péša, který se rozhodl plně věnovat kapele Minute of Fame a jelikož jsme v kapele byli jako rodina, tak jsme se po pečlivém jednání spolu dohodli, že bez Péši pokračovat nebudeme. Stejně jako člověk nemůže žít, bez hlavy, my nemůžeme žít bez kytaristy a kamaráda.

Samozřejmě Pešanovi přejeme jen to nejlepší a spoustu úspěchů s MoF, ať to hraje a klape. Zároveň přidáváme na rozloučenou Demo nahrávku naší Písně Until The Last, kdy hudba byla vytvořena pro EP, které již nejspíše nevznikne, a zpěvy byly nahrány pro náš náhled. Jenže se nechceme rozloučit jen tak, a tudíž tady je!

Youtube Video ALGxaUZnMioYoutube Video ALGxaUZnMio

Musím taky říct, že jsme rádi za každý koncert, který jsme mohli odehrát, protože jsme měli možnost potkat spoustu nových skvělých lidí a kamarádů. Děkujeme všem lidem, kteří při nás stáli a podporovali nás. Byli to super dva roky, ale teď už musíme každý svou cestou. Takže ještě jednou díky moc!

Takže se mějte všichni dobře! Choďte na koncerty a podporujte kapely.

George


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »