Tyjo, takovejch pozitivních příspěvků, to je bomba..Nenapadá mě nic duchaplnýho, tak aspoň..díky!
switch
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tyjo, takovejch pozitivních příspěvků, to je bomba..Nenapadá mě nic duchaplnýho, tak aspoň..díky!
switch
ahoj:) paci sa mi vasa huba je to fakt velmi fajn... da sa to pocuvat ste dobrii
Hele je to absolutně supr...díky za takovýhle kapely v českym undergroundu....zatim undergroundu :) mějte se pánové
Nazdar divočáci ... pozorně jsme vás poslouchali na cemifinále coly a museli jsme uznat že jste byli naprosto sqelí. Moc jsme si váš koncert užili. Bylo to velmi příjemné ... :D :D
Zdravim,,mam skromny dotaz,,co znamena power pop?
jejeo
a teď jsme spřízněný volbou
Gratuluju chlapci...
to ONDRA: jo, to jsem ja, Radek z LiL. Na koncert prijdu rad... za predpokladu ze bude v Podebradech. Kdyz uz bych jel do Prahy,tak jedine na neco co me bavi poslouchat...
to RAY: poslechnul jsem si tu 'A Girl on Titan' a to je uhlazeny taky. No nic. Nebudu vam spinit forum, at se tu vyjadri jini, ja jsem myslim od zacatku rikal ze to neni hudba pro me.
To Radek: you should also listen to 'A Girl on Titan' at myspace.com/theroadsinprague
It's a bit different... :)
Ahoj Radku, jsem rad, ze si nas obacs poslechnes. Nase hudba neni zadny vedomy kalkul, proste se nam to takhle libi..Nektere pisnicky mozna zneji z nahravek uhlazene, ale u nas je proste hlavnim nastrojem klavir. Prijd si nas poslechnout nazivo, treba zmenis nazor. A taky te radi uvidime (tedy pokud jsi ten Radek, ktereho myslim:), tj. z LIL.)
To Spejle: No, bohuzel to nedopadlo, ale docela prijemna zaplata je nas postup v hitparade na Wave:)