Ahoj. Diky moc za prani! Vam taky krasny vanocni svatky a at se pristi rok vydari jak vasi kapele, tak vam vsem osobne! K videu nemam slov, je vybornyyy, hlavne teda velky respekt vasemu zpevakovi!:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj. Diky moc za prani! Vam taky krasny vanocni svatky a at se pristi rok vydari jak vasi kapele, tak vam vsem osobne! K videu nemam slov, je vybornyyy, hlavne teda velky respekt vasemu zpevakovi!:-)
Děkuju za hezké přaní:)A přeju vám hodně fanoušků,koncertů a třeba něaké to CD;)
Pěkné vánoční video :o)) fakt mazec, jináč vám taktéž štastné a veselé a tamty věci do nového roku nebo co :o))
Kluci díky moc za přání je to milé:) vám taky hodně ůspěchů a ať vám to hraje pořád tak dobře:))
Ahoj kluci, už moc těšim na pátek a sobotu až budete hrát v Lípě. Zapějeme koledy (soutěž trvá do Vánoc:), dáme si dárečky, pivo, svařáčka a popřejem si krásné svátky:) Néé, vážně, moc se na vás těším. Stále se mluví o klipu, tak jenom..V létě mě dojala pracovní verze a v Roxy mě to dojalo ještě víc. Jsem na Vás hrdá:) Mimochodem přátelé, za Roxy vřelé díky. Bylo to okouzlující a působivé:) A myslím, že dojezd se také zdařil, jen co je pravda. Ráda bych viděla video :) Mějte se krásně, MVMR, papa K.
PS: Moooc se těším i na Tunel:)
Díky za podporu:)zvedlo mi to náladu...Teď se plánuje vůbec první majáles v hisrorii nymburka:)Tak jestli by jste měli zájem tak bych byl velice rád .Ale všechno je zatim pouze u plánování:)
Čaute, doufám, že nikdy není příliš poztdě. Nepřišel jsem na křest Vašeho videoklipu, i když jsem byl v Praze, to mě mrzí, nahráváme pořád ještě vždycky pár dní v týdnu vokály na desku, a to je taky proč jsem se nedostavil. Podle všeho se Markovi z Dorian Gray´s Prostitutes nepovedlo přesvědčit Vás na Ostravu teď v pátek, tak se zase neuvidíme. Viděl jsem ale Váš klip a musím říct, že je vtipný. Držíme Vám palce, zatím někdy v Praze nebo kdekoliv jinde na Zemi.
a hele, prostitutky s vama chtej vystupovat :)
♥ I LOVE THE ROADS ♥
ahoj ozvete se mi asap na mail doriangray.cz@seznam.cz mam pro vas nabidku na koncert:)make
Ahoj Canny, ahoj The Carve a vůbec ostatní, komu se klip líbí, více či méně! Chválu těžko můžeme přimout my, ale kluci z AJP production ( http://profile.myspace.com/index.cfm…, vesměs tudenti FAMU ...Dělali klip např pro Living Room, ten taky doporučuju...
My tam jenom honíme slávuza (neúspěšně), skáčeme do vody a válíme se v barvách:)