Honza
Ahoj kapelo, od kolika prosim hrajete ve stredu v te Akropoli? Potrebuju to nutne vedet. Predem diky, H.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj kapelo, od kolika prosim hrajete ve stredu v te Akropoli? Potrebuju to nutne vedet. Predem diky, H.
Ahoj Ondro, budu vedet nejdrive pristi utery :( Mrzi me to ale sem nemocnej a nedostl sem se do Ol...
Diky za skvely vcerejsi koncert na Vysehratkach! Vyborne zpivate a umite predat dobrou pohodu na publikum, to moc odcenuju. Preju vam hodne uspechu v Berline i (zaprdenych) Cechach : -)
Ahoj! Fabric je zpět!! Taky se do Ostravyy moc těšíme, já se budu moci podívat po letech na rodný dům mého otce:)
Texty našich písniček jsou zveřejněny v bookletu našeho CD:). Ale navrhnu to Rayovi, třeba dá něco na net..
Ondra
Zdravííím, nemohli byste prosím zveřejnit texty vašich písniček?? Moooooooooooooooc prosím :)
Áá kruci, kluci :D... Kde zmiznul koncert ve Fabricu? :(( Těšili sme se na vás :(
Dlouho jsem chodil kolem vašich CD v Bontonlandu, až mi to nedalo a pustil jsem si ho, abych zjistil co jste zač. Hudba paráda, kvalita kvalitní, to jsem musel koupit. Teď mi ještě zbývá zajít na koncík. Jinak jste borci, že si všechno zařizujete sami, fakt klobouk dolů!
Zdravíme kapelu a všechny FANS,
Výborná hudba!!! Moc se nám líbíte!!!
Mrkněte na náš profil.
Hledáme naléhavě ZPĚVÁKA.
UF
ahojda, hezkej videoklip!!