Bez profilu
johny the bastard
Cau Zdendo,pohodicka.Citit z toho The rest okorenenej Chinaski:-))Jestli budete chtit,udelame nejakej popovej konzik...ozvi se a at vam to hraje ´porad tak pekne od srdicka
Klapi:Fáčka ruless:-))))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Cau Zdendo,pohodicka.Citit z toho The rest okorenenej Chinaski:-))Jestli budete chtit,udelame nejakej popovej konzik...ozvi se a at vam to hraje ´porad tak pekne od srdicka
Klapi:Fáčka ruless:-))))
nazdar. som si vas vypocul na ipunk. vsechno je mozne rullez :) ak mate chut a cas tak si nas vypocujte http://bandzone.cz/retardedfish hrame nieco podobne. nech sa dari
super band,,,,i love the rest ,,,, one mistake they have,,,,it is fucking car,,,,skoda faovrit:D:D:D:D:D