Ahoj chlapi. Výborná hudba. Chcete zlepšit akustiku ve zkušebně a nevíte kam jít? Jsme k službám... :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj chlapi. Výborná hudba. Chcete zlepšit akustiku ve zkušebně a nevíte kam jít? Jsme k službám... :-)
Včera jste to na Podolí pěkně rozsekli. A zajímavý je, jak si občas čenžujete basovku ;) Doufám, že jste se taky tak hezky ožrali.
Ospravedlňujem sa, ale nedá mi ... ja tam žiadnu originalitu nevidím, len opičenie sa po kapelách západnej alternatívy, v porovnaní s ňou však nemáte nič, čo môžete ponúknuť, keďže aj oni majú dobrý zvuk a dobrú angličtinu, keďže mám taký pocit, že to sú jediné Vaše výhody oproti iným kapelám, keďže tam nepočujem hlbšiu prepracovanosť či nápady ... príde mi len, že chlapci majú viac peňazí ako ostatní, preto sa aj vlastne pričleňujem k názoru orchestra, aj keď možno inak
Video z akropole: http://alternativatv.cz/magazin/priloha…
Ahoj kluci, nové věci jsou parádní, skvělé nápady, propracované zpěvy, prostě vám to šlape. Omlouvám se, že jsem na vás po druhé desce zanevřel, možná jsem ji jen nepochopil, nabyl jsem pocitu, že jste rychlokvašky, ale opak byl pravdou, snad mi odpustíte, vždyť mýlit se je lidské :) zdravím jste fajn parta rockeru a moc se těším na další koncert hoj
Dneska fakt parádička jen tak dál!!!!
supr koncert v Ostravě prostě srdcová záležitost !
Perfektní kocert pod radnicí....luxusní hudba, luxusní zvuk. Díky
Ahoj, par fotek z Liberecke akce - http://hacek-hacek.rajce.idnes.cz/2012-…
Kdybyste je chteli ve full-rozliseni, tak se ozvete :-)
Mimochodem - v LBC super akce ;)
J.